
Megrázó videó készült a szombat éjszakai halálos balesetről
Ahogy arról korábban beszámoltunk, augusztusban a brazil Aracatuba városának szinte teljes részét elfoglalta egy felfegyverkezett banda, a rendőrség most azonban pontot tett az ügy végére.
A rajtaütések az állami és a szövetségi rendőrség összehangolt akciói voltak Varginha város közelében. Az egyikben 18 feltételezett bűnöző halt meg, a másikban hét. A banda számos bankrablást követett el az államban a hatóságok szerint, a hírszerző ügynökök már jó ideje figyelték tagjait - közölte az állam rendőrségi szóvivője. A rendőrök a helyszíneken lefoglaltak nagykaliberű fegyvereket, robbanószereket és golyóálló mellényeket.
A banda az egyik legnagyobb bankrablása során augusztusban Sao Paulo állam 200 ezer lakosú Aracatuba városában a lakosokat is rémületben tartotta. Túszokat ejtett közülük, és robbantásokat követett el részben drónok használatával.
MTI

Megrázó videó készült a szombat éjszakai halálos balesetről

Lehull a lepel: megvan az ország karácsonyfája

Egy nőre bukkantak az árokban Szekszárdon, azonnali beavatkozásra volt szükség

Lopott autóval törtek be egy Andrássy úti luxusüzletbe, videón az óriási pusztítás

Zebrán gázoltak el egy idős férfit Mendén

Megérkezett az első hó Magyarországra: ezt a képet mindenkinek látnia kell

Elszabadult a vihar Kecskemétnél: megbénult a vasúti közlekedés

Rendőrségre menekült az élettársa elől egy veszprémi nő

Dráma a Győr felé tartó vonaton: utasok küzdöttek egy férfi életéért

Átadták a szuperkórházat a Városmajorban

Megrázó fotók érkeztek a reggeli halálos baleset helyszínéről

Meghalt az ajkai erőműbaleset egyik sérültje