
Akár mínusz 19 Celsius-fok és havazás - Betör a tél Magyarországra
A szexi és lehengerlő megjelenésű Köllő Babettől már megszoktuk, hogy mindig lélegzetelállítóan néz ki, ha valahol megjelenik. Azt is bebizonyította már, hogy az extravagáns daraboktól sem riad vissza, mindent magabiztos nőiességgel visel. A Sztárban Sztár Leszek zsűritagjaként jó néhányszor elállt a lélegzetünk egy-egy ruhakölteményétől.
Ha valaki azt gondolta volna hogy nem tud újat mutatni, akkor most kijelenthetjük, hogy tévedett.
Babett valósággal felrobbantotta közösségi oldalát egy fotóval, amin egy extra szexi, meglehetősen extravagáns ruhában tündököl. A szőke bombázó Japán nemzeti viseletének, a kimonónak egy merészen újragondolt változatát öltötte fel.
A darab csak mintáját tekintve hasonlít egy kimonóra. A rajongók legnagyobb örömére nyoma sincs benne a konzervatív vonalvezetésnek. Sőt azzal a hagyománnyal is szakít, miszerint a kimonónak el kell fednie a kebleket. Erre a darabra a rajongók legnagyobb örömére épp az ellenkező jellemző. Lélegzetelállítóan mutatja meg Babett formás dekoltázsát.
A kép feltöltése óta özönlenek az elismerő kommentek és kedvelések. Már több mint 5000-en nyilvánították ki tetszésüket a posztot illetően.

Akár mínusz 19 Celsius-fok és havazás - Betör a tél Magyarországra

Vészhelyzet a magyar légtérben, vasárnap délután riasztották a Liszt Ferenc-repülőteret

Rendkívüli hír érkezett a szigetszentmiklósi eltűnt személyről, abbahagyták a keresést

Dráma a Hajdú-Bihar vármegyei Lidlben, kiürítették az áruházat

Brutális horror Szegváron: Holtan találtak egy mozgáskorlátozott férfit

Elszabadult egy autós Pirtón, videón a rombolás

Csodás égi jelenségek és együttállások várnak ránk idén

Súlyos baleset történt a hódmezővásárhelyi szánkópályán

Jelentkezett a 1,5 milliárdos kárt okozó férfi a pusztító mosonmagyaróvári tűz után

17 éves fiú ölt Szabolcsban, áldozatára gyújtotta a házat - újabb részletek derültek ki

Avatár segít a Heim Pál Gyermekkórházban

Komoly változást hoz a hétvége, így készüljön fel rá!


