Futva, rémülten menekültek az emberek Hévízen

Nagy füsttel járó, kisebb tűz ütött ki péntek délután egy hévízi szállodában, csaknem 400 embernek kellett ideiglenesen elhagynia az épületkomplexumot - közölte a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Kósi Zsolt elmondta: egy Attila utcai hotel wellnessrészlegénél gyulladt ki egy kapcsolószekrény, ami nagy füsttel járt, de csak kisebb tűz volt. A keszthelyi hivatásos és az alsópáhoki önkéntes tűzoltók rövid idő alatt eloltották a lángokat.

Fotó: Illusztráció (Shutterstock)

Az épületrész füsttel telítődött, ezért ventilátorokkal kellett átszellőztetni.

Az oltás és az utómunkálatok idejére a szállodát csaknem 400 embernek kellett ideiglenesen elhagynia, több mint 330 vendégen kívül 60 dolgozónak.

2022. július 22. 18:14
A Tisza Párt újabb hazugsága bukott meg. Radnai Márk alelnök egy belső levelében fideszes titkosszolgálati akcióval ...
Kapitány István útja az impexektől vezetett a Shellig. Tavaly tavaszi kiugrása után nem is annyira meglepő, hogy a T...
„Nem akarunk háborút, és nem akarjuk, hogy a magyarok pénzét Ukrajnába küldjék. De a nyomás nő. Mindent bevetnek. Br...
Több mint 40 ember halt meg és tízezrek maradtak áram nélkül, súlyos áradás pusztít Mexikó dél-keleti részén. Lakóhá...
Meghalt Diane Keaton Oscar- és Golden Globe-díjas amerikai színésznő, a Keresztapa és az Annie Hall legendás sztárja...
Pánikban menekültek a strandolók, amikor a pálmafák közé csapódott egy helikopter Dél-Kaliforniában, az Egyesült Áll...
Büdösek, hatalmas kárt okoznak és mindenhova bemásznak, poloskák lepték el a kerteket és a házakat, a gazdák szerint...
Minden eddiginél többen, 40 ezren vettek részt a jubileumi, 40. Spar Budapest Maraton futófesztiválon. A futók idén ...