
Szélvihar miatt leállították az egyik francia atomerőművet
Döbbenetes felvétel mutatja azt a pillanatot, amikor egy apa gyermeke után ugrott a tengerbe, akit egy óriási hullám sodort el az ausztráliai North Wollongongban. A területet előző nap vihar sújtotta, amely a nagy szél miatt jelentős áradásokat és erős hullámokat okozott – írta kedden a Mirror.
A félelmetes incidens a napokban történt, amikor a kislány édesapja mellett egy partfal mentén sétált.
Az egyik pillanatban azonban jött egy óriási hullám, ami a sziklák közé taszította a picit. A férfi egy másodpercig sem tétovázott, azonnal lánya után vetette magát és megpróbált a víz felszínén maradni gyermekével.
A szemtanúk bójákat dobtak nekik, amíg a mentőhelikoptert várták. Csodával határos módon egyikük nem sérült meg annak ellenére, hogy a hullámok átvetették őket a sziklákon. Stabil állapotban szállították őket kórházba.

Szélvihar miatt leállították az egyik francia atomerőművet

Középiskolai horror: Tanítási időben szabadult el a pokol

Az egyik űrhajós egészségi állapota miatt korábban tér vissza a Crew-11 legénysége a Nemzetközi Űrállomásról

Katasztrofális tűz tombol Ausztrália délkeleti részén

Dermesztő reggel: holttestet találtak egy óvodánál

Életre szóló sérüléseket szenvedett egy 15 éves fiú, súlyos baleset történt szilveszterkor

Halálos áldozatokkal járó lövöldözés volt egy mormon templom parkolójában Salt Lake Cityben

Európa-szerte káoszt és közlekedési fennakadást okoz a hó

Zelenszkij: egy erős, jól felszerelt, 800 ezres hadsereg a legfőbb biztonsági garancia

Terrortámadás miatt több mint 45 ezer háztartásban nincs áram

Giorgia Meloni „szélsőjobboldali” politikus lett az ukrán sajtóban, miután közölte, nem küldenek katonákat Ukrajnába

Macron és Starmer katonai támaszpontokat létesítene Ukrajnában – Moszkva eszkalációt lát a tervben