Csontokat talált a háza falában

Váratlanul éri az embert, ha valamit furcsa és nem odaillőt talál a háza falában, legyen az egy üzenet, titkos ajtó, régiségek, azonban ez hatványozódik, ha ismeretlen eredetű csontokról van szó. 

Frances Chuckie Raven, TikTok felhasználó osztotta meg szokatlan történetét, hogy otthonában meglepetésszerűen falból kiálló csontdarabokra talált, írja a Mirror.

A TikTok felvételen arról számol be, hogy már kihívta a rendőrséget a csontok azonosításához és nagyon reménykedik, hogy nem emberi maradványokról van szó.

Mostanáig több mint 2 millióan látták a felfedezésről készült videót és több ezren tippelgetnek, hogy vajon milyen csontokról lehet szó. A legtöbben szarvasmarhára szavaztak, azonban a nagy kérdés még mindig az, hogy hogy kerülhettek a falba?


A rejtélyt végül a hatóságok meg is oldották, erről egy újabb TikTok videóban számolt be részletesen a férfi.

Kiderült, hogy báránybordákról van szó. Azt viszont azóta sem tudni, hogy hogyan kerülhettek oda. 

A címlapfotó (TikTok.com/@francischuckieraven)

 

2021. október 04. 15:23
A kényszersorozás áldozata lett. A TV2 riportere most megtálalta Beregszászon a sírját. Szívszorító képeket készítet...
A miniszterelnök péntek reggel beszámolt a legfrissebb kormányzati döntésekről, de beszélt arról is, hogy az ukrán t...
Taxinak csapódott egy sofőr péntek hajnalban Budapesten, a Blaha Lujza téren.
Hivatalos személy elleni erőszak és minősített könnyű testi sértés bűntette miatt indított nyomozást a Debreceni Reg...
Hogy fér meg egymás mellett a játszósarok, az ugrálóvár és egy világhírű festő? A BOK-csarnokban mindezt könnyedén m...
family
Felborult hajók, eltört árbócok, kieső hajóslegendák, de egy lélegzetelállító rekord is született csütörtökön Európa...
family
Achilles-ín szakadás? Gipsz? Műtét? Palik László úgy érezte, nem hagyhatja cserben kollégáit, egy sérüléssel vitte v...
family
A borongós időjárás ellenére is felforrósodott a levegő Karcagon. A hazai szépségversenyek pápája, Fásy Ádám 2024 ut...
family
ÖSSZEOMLOTT - Megerőszakolt egy 14 éves lányt egy bolgár férfi Dunakeszin. A lovardában fagyizni hívta a lányt, végü...