
Meghalt Török Ferenc
A Jászai Mari-díjas színész a Mokka kedd reggeli adásában mesélt arról, 14 év után, idén augusztusban végre feleségül veszi élete szerelmét, a szintén színészként tevékenykedő Auksz Évát. Két közös gyermekük, Hunor és Nimród is minden bizonnyal nagyon várják már szüleik nagy napját, az előkészületek természetesen már javában tartanak.
Az eljegyzés ugyan már sok-sok éve megtörtént, a lagzi elmaradt, Áron pedig elárulta, mindezek ellenére most sem terveznek hatalmas lakodalmat, az egyházi szertartást követően közeli barátaikkal és családjukkal egy hajón ünneplik majd meg boldogságukat.
Megismerkedésükről a színész annyit árult el, hogy elsőre egyáltalán nem szimpatizáltak egymással, majd hirtelen szerelmük elkezdett kibontakozni és azóta is elválaszthatatlan párt alkotnak, karrierjüket tekintve, noha azonos pályán mozognak, soha nincs nézeteltérés vagy féltékenység.
Áron édesanyja már nem lehet ott fia esküvőjén, ezért a jövendőbeli férj egy szívhez szóló gesztussal szeretne megemlékezni róla, a hajóról egy palackpostát úsztatnak majd a vízen. A színész úgy érzi, életében semmi nem változik, hiszen eddig is egy szép életet tudhatott a magáénak annak a nőnek az oldalán, akit mindennél jobban szeret.

Meghalt Török Ferenc

,,Sosem fog már felhívni a születésnapomon” – Lesújtotta Szandit Fenyő Miklós halála

A Békéscsabai Jókai Színház új vezetése bemutatta a 2026–2027-es évad műsorát

„Nem az én világom” – Váratlanul otthagyták a TV 2 stúdióját

Hihetetlen, hogy mennyi méhfaj él a világon

11 figyelmeztető jel a hálószobában, amikre érdemes figyelni

Hangosnak lenni: önbizalom vagy védőpajzs?

Hírt adott az állatkert az alföldi kistigrisről

Nem véletlen, ha messzire sodor az élet egy friss kutatás szerint

Durva balhé a Séfek séfében: Vomberg Frigyes ultimátumot adott

Fordulóponthoz érkezett Berki Mazsi élete, sokáig érlelődött benne, végül meglépte

Középkori "vámpír" arcát rekonstruálták kutatók


