
Kamerával kukkolta a nőket az M4-es pihenőjének WC-jében - Videó

Újabb vakmerő autósok kerültek terítékre a Budapesti Autósok Közösségének oldalán, ahol egy igazi ínyenceknek való válogatást tettek közzé, melyben az egyik eset felháborítóbb, mint a másik.
A legelső felvételnél Zuglóban járunk, ahol egy BMW-s a balra kanyarodó sávból úgy döntött, hogy inkább egyenesen szeretne tovább haladni, és bevágott egy fehér furgon elé. Később látható, hogy a fehér teherautó a BMW mellé állt, és az utasa üzent pár mondatot a szabálytalankodónak.
A következő arcoskodás Nagytétényben történt, ugyanis egy motoros szabályosan közlekedett a körforgalomban, amikor a semmiből jött egy kocsi, és egyszerűen megelőzte őt. Itt is csak egy hajszálon múlt, hogy ne törtéjen tragédia.
A harmadik szabálytalankodás Esztergom-Kertvárosban, a Kesztölci úton történt, ahol a kamerás autó után érkező furgon úgy döntött, hogy inkább lerövidíti a kanyart, ezért átlépte a záróvonalat, kielőzte őt, majd egy emelkedőn az előtte lévő kocsit is kielőzte. De még nincs vége...
A negyedik jelenet is igazán arcpirító, ugyanis az Audis megunta a piros lámpánál várakozást, a szembesávban kielőzte az egész sort, majd elkanyarodott balra.
Az utolsó eset az M4-es Üllői lehajtónál történt, ahol egy BMW-s nem bírta kivárni a torlódást, és a záróvonalon bevágott a várakozók közé.
Ezekben az esetekben – egy példát kivéve - nincs retorzió, sokan úgy közlekednek, ahogy kedvük szottyan, nem várakoznak, hanem inkább mindenki elé befurakodnak, és sietősen távoznak. Sajnos egyre többen erősítik az ilyen sofőrök táborát.

Kamerával kukkolta a nőket az M4-es pihenőjének WC-jében - Videó

Drámába fulladt a hétvégi túra – mentőhelikoptert riasztottak a Bakonyban

Sokkoló baleset történt Bugyi határában, egy ház fala is beszakadt – fotóval

A nyílt utcán verte össze élettársát egy férfi, a fejét többször megtaposta

Vascsővel verte szét szomszédját egy honti férfi - Fotók

Késsel fenyegette a mentőket egy fertőszentmiklósi férfi

Drámai küzdelem Győrnél, egy idős nő élete volt a tét - Fotó

Rejtélyes holttestet találtak Nyíregyházán - Fotók

Rendőrök szeme láttára szabálytalankodott egy részeg - Videó

Erkélyen surrant be lopni egy férfi, kifelé már a rendőrök várták

Megfojtotta kisgyerekét egy nő Karcagon, miután egész nap alkoholizált

Nagy volt az érdeklődés a Nyitott Parlament program iránt