
Dráma Budapest szívében, félelmetes videón az apokaliptikus jelenet

Megrázó részletek derültek ki annak a férfinak az ügyéről, aki azért oltotta ki barátja életét, hogy eltitkolja: titkos szexuális kapcsolatot tartott fenn a sértett élettársával – adta hírül pénteken a Balassagyarmati Törvényszék sajtóközleményében.
A két férfi gyermekkoruk óta ismerték egymást, barátok és munkatársak voltak. A vádlott hosszú időn keresztül titkolta, hogy a sértett élettársával viszonyt folytat, ám a bűncselekményt megelőző napon ezt a sértettnek elmondta: A bujáki temetőbe csalta, ott megmutatta neki a telefonján lévő üzeneteket, amelyekből a sértett számára is kiderült a fájdalmas igazság.
Ezután a két férfi dulakodni kezdett, a sértett menekülni próbált, ám a vádlott utolérte és a nála lévő 9 centis pengehosszúságú zsebkéssel a sértettet kétszer a mellkasán és kétszer a hasán megszúrta.

A vérengzés után a vádlott elvette barátja telefonját, hogy üzenetekkel próbálja elterelni a gyanút, majd visszatért a helyszínre.
Ezt követően a vádlott az általa korábban kivitt ásót és csákányt magához vette, melyekkel visszatért a földön hason fekvő sértetthez, akit az ásóval egyszer hátulról fejen ütött, majd egy gödröt ásott ki, amibe a holttestet elhelyezte, végül eltemette
- állt a bíróság közleményében.
A Balassagyarmati Törvényszék csütörtökön ítéletet hozott: a férfit emberölés és kifosztás miatt 20 év fegyház fokozatú szabadságvesztésre ítélte azzal, hogy feltételes szabadságra nem bocsátható. Emellett 10 évre eltiltották a közügyektől, és 1,647 millió forint bűnügyi költséget is meg kell fizetnie.
Az ítélet nem jogerős: a vádlott és védője fellebbezést jelentettek be a büntetés enyhítése érdekében.
A borítókép illusztráció: MTI (Czeglédi Zsolt)

Dráma Budapest szívében, félelmetes videón az apokaliptikus jelenet

Kiadták a riasztást, aggasztó előrejelzés érkezett

Pátyon hozza létre első európai üzemét az ipari légkondicionálókat gyártó Airsys

Saját lányát és a rokongyerekeket is bántalmazta szexuálisan egy békési férfi

Rettegtek a gyerekek is a síneken veszteglő autóban Pécelnél

Olcsóbb lett a nagy bevásárlásunk egy év alatt

Videón, ahogy egy körforgalomban előzi ki a motorost Esztergomban

Kamu rendőrnek és ellenőrnek adta ki magát – úgy bukott le, hogy igazi jegyvizsgálókat igazoltatott

Extrém gyorshajtót fotóztak Esztergomnál, elképesztő, hova igyekezett

Összetákolt fegyverrel ment bankot rabolni Pilisvörösvárnál - Fotó

Rálőttek egy polgármesterre Veszprém vármegyében

2,8 millióba került két telefonhívás - idős komáromi férfit vertek át csalók