2025. október 31. péntek, Farkas
14°C Budapest

Felesége és annak 30 évvel fiatalabb szeretője akarta megölni a főorvost Szombathelyen

Mérgezték, megverték és fojtogatták. A férj életét az mentette meg, hogy kamasz fia benyitott a szobába. A nőt és a szeretőjét is elítélte most a bíróság.
Tenyek.hu
2024. október 23., szerda 14:16
Vágólapra másolva!

Kéz és lábbilincsben kommandósok gyűrűjében kísérték a minap a bíróság elé azt a tanárnőt és fiatal tanítványát, akik meg akarták gyilkolni az asszony urológus férjét. A kegyetlen tett mögött egy szerelmi dráma állt. A némettanárnő ugyanis viszonyt folytathatott a nála 30 évnél fiatalabb fiatallal. A pedagógus úgy vélte, párja nem akar majd tőle elválni, ezért kitalálták, hogy megölik a férfit. A nő szerint, azonban ez nem igaz.

– mondta a bíróságon az asszony.

A vád szerint a nő először meg akarta mérgezni a férjet, aki nem halt meg, csak gyomorpanaszai lettek. Emiatt a szerelmesek drasztikus lépésre szánták el magukat. Tavaly márciusban amikor a férj elaludt, a nő beengedte a szeretőjét a lakásba. A fiatal fóliát szorított az alvó orvos arcára, a feleség, pedig a férfi lábait fogta le. A férj felébredt, ezért leütötték. A zajra felkelt a nő gyermeke, aki végül megmentette édesapját. Az asszony szerint, nem akarták megölni a férfit, mindezt csak ő állította be úgy.

– tette hozzá a nő.

A szerető sem ismerte el az emberölés kísérletet.

– vallotta.

A bíróság azonban nem hitt a szerelmes párnak és elítélte őket.

Mindkettejüket 12 év fegyházbüntetésre ítélte a bíróság. A döntés azonban nem jogerős.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk