
Egy Nógrád vármegyei óvodában is felütötte a fejét a veszélyes vírus
Őrizetbe vett két recski férfit csütörtökön az Egri Rendőrkapitányság Pétervásárai Rendőrőrse, az egyenruhások csalás bűntett miatt indítottak eljárást.
A 40 és 33 éves férfit azzal gyanúsítják a nyomozók, hogy csütörtök reggel megjelentek egy helyi lakosnál, és kazánszerelőnek adták ki magukat. Miután úgy tettek, mint akik felmérték a házat, közölték, hogy több probléma is van a kéményekkel, illetve kályhákkal, de 3 millió forintért meg tudják javítani a „feltárt hibákat” – közölte a rendőrség közleményében.
Az idős sértett elmondta, hogy sajnos nincs otthon annyi pénze, csak a bankban. A két talpraesett „szerelőnek” ez sem okozott problémát, autójukba ültették a ház tulajdonosát, majd meg sem álltak az első bankig, ahol a kezükbe került a kicsalt összeg, azonban érdemi munkát nem végeztek.
A rendőrök a bejelentést követő három órán belül azonosították a két gyanúsítottat, akiket otthonukban fogtak el, majd kihallgatásukat követően kezdeményezték a letartóztatásukat. Az egyenruhások a kutatás során az elvitt pénz egy részét is megtalálták.
A címlapfotó illusztráció (police.hu)

Egy Nógrád vármegyei óvodában is felütötte a fejét a veszélyes vírus

Háromezer forintért akartak agyonverni egy 77 éves férfit

Ruhásszekrénybe bújt a rendőrök elől a rabló

Helyreigazítás

Sokkoló videó készült a szentmártonkátái halálos horrorbalesetről

Sztrókot kapott vezetés közben egy nő, árokba hajtott – Fotó

Kalapács alá kerülnek az álomautók Óbudán

Letartóztatták a férfit, aki megölte volt élettársát Szolnokon

Elrabolta volt barátnőjét egy hajdú-bihari férfi, megverte és ruha nélkül az utcán hagyta

Újabb fejlemény ByeAlex drogügyében: megszólalt a rendőrség

24 év után rács mögött az ajkai gyilkos szeretők

Csákánnyal akarta megölni volt élettársát egy férfi