
Napok óta a jéghideg szobában feküdt, életveszélyes állapotban bukkantak egy nyugdíjasra
Meghalt egy fiatal nő az Ozora Fesztivál területén – erősítette meg a hírt a TEOL megkeresésére a kedden Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata. A rendőrségre vasárnap reggel nyolc óra körül érkezett jelzés arról, hogy az Igar-Dádpusztán lévő fesztivál fás-bokros területén egy nő holttestére bukkantak. Megállapították, hogy az elhunyt egy 34 éves belga állampolgár.
A helyszínen idegenkezűségre utaló körülmény nem merült fel. Az ügyben a Sárbogárdi Rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárást indított, mely jelenleg is folyamatban van – közölte a vármegyei főkapitányság.

Fotó: Facebook/Ozora Festival official
Az elektronikus zenei fesztivált július 31. és augusztus 6. között tartották meg. Az évről évre megrendezendő fesztiválra nemcsak az előadók nagy része, de a fesztiválozók jelentős része is külföldről érkezik. A 2004 óta megtartott underground zenei fesztiválon idén a résztvevők száma a lap – nem hivatalos – információi szerint rekordot döntött, és az ötvenezret is meghaladta.

Napok óta a jéghideg szobában feküdt, életveszélyes állapotban bukkantak egy nyugdíjasra

Katonai jármű szenvedett balesetet Nyíregyházán, helyszíni fotók készültek

Megtalálták! Rendkívüli hírt osztott meg a Komárom-Esztergom vármegyei rendőrség

Véget vetettek a találgatásoknak: Lesújtó közlemény érkezett az eltűnt Egressy Mátyásról

Döbbenetes felfedezést tettek Rédicsnél egy átvizsgált kisbuszban, azonnal szakembereket hívtak

Fordulópont a magyar utakon: Új KRESZ jön, ami mindenkit érint

Friss hír érkezett a szombaton eltűnt Egressy Mátyásról, a rendőrség egy videót is közzétett

Operatív Törzs: Marad a hideg, folyamatos a tűzifaosztás

A kapcsolódás gyógyít – így segít a Heim Pál Gyermekkórház az evészavarok legyőzésében

Kozmikus erő csapott le az éjjel: Elképesztő fényjáték jelent meg Magyarország egén

Van, amikor nem számít a jeges időjárás - megható hála egy 90 éves nyudíjastól

Nem számolt a friss hóval – így bukott le a borsodi bűnöző