
Szörnyűség történt Zuglóban, azonnal korlátozások léptek életbe
Néhány napja szörnyű tragédia történt a fővárosban, a XVIII. kerületi Havanna utcában. Egy asszony rosszul lett, akihez a 11 éves fia hívott mentőt – írta meg a Bors kedden.
A szakemberek azonban hiába siettek a helyszínre, kiérkezésükkor már nem tudták megmenteni a nőt. A család azóta sokkos állapotban van.
„Egy emeleten lakom a családdal, így látásból ismerem őket. Szombaton délután jöttek meg a mentők és a rendőrök, nagyon siettek, így akkor még nem tudtam megkérdezni, hogy mi történt” – mondta a Borsnak az egyik szomszéd.

A fotó illusztráció: Shutterstock
„Később már láttam, hogy a családdal szemben lévő lakásba, ahol a főbérlő lakik, átkísérték a fiút. Ekkor más sejtettem, hogy nagy baj van” – tette hozzá.
A 11 éves kisfiú próbálta megmenteni az édesanyját. Amikor látta, hogy baj van, azonnal hívta a segélyközpontot, és elmondta, mi történt.
A mentősök megpróbálták újraéleszteni az asszonyt, de már nem reagált semmire. A szomszédok úgy tudják, hogy a kisfiú és az édesanyja volt csak otthon, amikor az asszony rosszul lett.

Szörnyűség történt Zuglóban, azonnal korlátozások léptek életbe

George Washington-medállal tüntették ki Karikó Katalint

Meghalt Dr. Labancz Klára

Meghalt a 92-szeres válogatott labdarúgó

Szexre kényszerítette 11 éves fiát a szekszárdi nő és a párja

Vérfagyasztó pillanatok Dunaharasztin, centiken múlott a tragédia – Videó

Tejet hívtak vissza a boltokból, ne igya meg senki

Kitüntették az életmentő villamosvezetőket

Rendőr vitt el egy 5 éves kisfiút Győrben, kiderültek a gyerek tervei

Cserbenhagyás Kazincbarcikánál, a tettest még keresik - Fotók

Égő gázpalackkal a hátán fenyegetőzött egy karcagi férfi, az utcán keltett riadalmat

Éveken át zaklatta kislányát és bántalmazta feleségét a kegyetlen apa