
Mérgezés miatt hívták vissza egy népszerű boltlánc termékét
Egy 28 éves kecskeméti férfi csütörtök hajnalban vette észre, hogy nem áll az autója a háza előtt. Az áldozat azonnal értesítette a rendőrséget, akik rövid idő alatt megtalálták a kocsit. Igencsak meglepődtek amikor benéztek a járműbe, mert azt látták, hogy a tolvajok éppen alszanak benne. Az élettársakat őrizetbe vették és kihallgatták őket.
A 21 éves lajosmizsei nő és 26 éves kecskeméti párja több bűncselekményt is elkövetett már. Csütörtök hajnalban egy másik autót is nyitva találtak, amiből ellopták benne lévő szerszámokat, fúrógépet és aprópénzt is. Két másik kocsit is feltörtek, amikből napszemüveget, ablakmosót és motorolajat vittek el.
A Kecskeméti Rendőrkapitányság őrizetbe vette a rablókat és előterjesztést tettek a letartóztatásukra - közölte a police.hu.

Kép forrása: police.hu

Mérgezés miatt hívták vissza egy népszerű boltlánc termékét

Rémálom egy családi ház udvarán - versenyt futottak az idővel Terényben

Felmérés bizonyítja: fontos mutatóban produkál egyre kiválóbb számokat Magyarország

Fehérbe borult az ország – lenyűgöző képek érkeztek

Fehérbe borult a Liszt Ferenc reptér - Megszólalt a Budapest Airport

Összeveszett testvérével, ezért felgyújtotta a lakrészét, amiben aludt

Furgonnal ütközött, majd szörnyethalt egy autós Nyárlőrincnél

Nyomozónak adta ki magát, 4 milliót csalt ki egy 81 éves nőtől

A napokban érkeznek a megemelt fizetések - több millió munkavállaló és gyermekes család kap magasabb összeget

Kinyitotta a csomagot, és ellopott 1,5 milliót a berettyóújfalui postás

Zebrán és járdán akart gázolni egy nő Győrben

Videóhívásban közvetítette tacskói bántalmazását, súlyos büntetés vár rá