
Dráma az iskola közelében: mentőhelikopter szállt le Fertőszéplakon
Vérző sebei ellenére próbált menekülni, de az utcán összeesett az az 51 éves nő, akire 2021. január 8-án édesanyja élettársa támadt a pár lakásában. A 86 éves férfi végig üldözte a lépcsőházban, majd az utcára is utána ment, ahol újra beledöfte kését a földre rogyott nőbe, majd miután a penge áldozatában maradt felkapott egy féltéglát, többször lesújtott az asszony fejére, majd elmenekült. A helyszínre érkező mentők már csak a halál beálltát tudták megállapítani-írta a police.hu.
A hangos veszekedést halló szomszédok hívták a rendőrséget, a 86 éves támadót a helyszín közelében elfogták, majd bilincselve előállították. Kihallgatásán nem tagadott, magyarázatul vélt sérelmeivel hozakodott elő. Sz. István szerint ugyanis élettársa lányával egy ideje pénzügyi természetű vitájuk volt, állította, a nő meglopta. Azon a januári napon ismét számon kérte őt, vitatkoztak, majd felkapott egy kést és „Dögölj meg!” felkiáltással szúrni kezdte.
Az igazságügyi orvosszakértő öt szúrás nyomát fedezte fel az áldozat testén. Kettőt a nyakán, hármat a mellkasán, de rögzítettek számos, az áldozat védekezésekor a kezén keletkezett sérülést is. A kés pengéjét a 14 cm-es szúrócsatornában találták meg, a fekete nyelet még a helyszíni szemle közben egy füves-bokros területen eldobva.
Az azóta is letartóztatásban lévő Sz. István ellen az emberölés bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya befejezte, az ügy iratait vádemelési javaslattal átadta az ügyészségnek.
Címlapfotó:Shutterstock

Dráma az iskola közelében: mentőhelikopter szállt le Fertőszéplakon

Nincs menekvés: Megérkezett hazánkba minden autós rémálma

Felfoghatatlan veszteség: Váratlanul meghalt egy kéthónapos baba Somogyban

Termékvisszahívás: veszélyes tűzijátékra hívta fel a figyelmet a rendőrség

Egyszerre áll le több népszerű fürdő Magyarországon – mutatjuk, mi van a háttérben

Meghalt Gáti Zoltán

Lekapcsolták a lámpákat egy dunántúli városban, figyelmeztették a helyieket

Szívfájdító fotók: Egy luxusautó semmisült meg a 21-es főúton

Betör a tavasz, napról napra melegebb lesz

Meghalt egy nő az M5-ösön Ócsánál

Brutális gólyaharc Kerekegyházán, videó a csata

Veszélyes jövevény jelent meg a magyar vizekben