
Tóth Gabi indította a Fidesz kongresszusát, Dér Heni csodálatosan énekelte a Himnuszt
Viktor egy méretes állóórát próbált meg a lehető legtöbb pénzért értékesíteni a Kincsvadászok csütörtöki adásában. Megyesi Balázsban már első másodpercekben felvetődött a gyanú, hogy a tárgynak nincsenek a helyén a lábai, ezért megkérte a műsorvezetőt, hogy nézzen alá.
Till Attila engedelmesen elterült a földön, majd megállapította, hogy az óra alján csupán négy nagy lyuk tátong.
Az úgynevezett szakértői pózt felvettem
– magyarázta a kamerák előtt szokatlan testhelyzetét Tilla, akinek a felállás már nem volt éppen zökkenőmentes, mégsem fogadta el a szakértő segítségét ez ügyben.
A tulajdonosnak végül a 150 és 200 ezer forint közötti becsértéknél jóval olcsóbban kellett vevőt találnia a lakberendezési tárgyra, ugyanis a kereskedők többsége olyannyira nem lelkesedett érte, hogy be sem szállt a licitbe.
Egyedül Katona Szandra tett ajánlatot, aki legfeljebb 70 ezer forintot tudott ígérni az állóóráért. Viktor elárulta, a pénznél többet ér számára az a tudat, hogy jó helyre kerül a portékája, ezért a vágyottnál jóval kevesebbért is megvált tőle.

Tóth Gabi indította a Fidesz kongresszusát, Dér Heni csodálatosan énekelte a Himnuszt

Világsztár üzent Magyarországnak és mondott köszönetet Orbán Viktornak!

Elakadt a hóban a magyar milliárdos Ferrarija - videóval

Elhunyt Kolosi Tamás

Ismét a miskolci Európa legszebbje: Így néz ki az idei adventi villamos

Lékai-Kiss Ramóna pikáns témában fogadott a férjével

Drámák, izgalmak, cukiságok - érzelmi hullámvasút az állatkórházban

Leslie Mandoki nagy álma válna valóra, ha teljesülne születésnapi kívánsága

Évtizedekkel érzi magát fiatalabbnak: 73 éves lett Leslie Mandoki

Mindent felülírt a havazás: Váratlan jelenet fogadta a TV 2 nézőit kora reggel

Döbbenetes invázió egy szupermarketben, videón az apokaliptikus jelenet

Hivatalos ceremónia keretében, egy macskát neveztek ki állomásfőnöknek - videóval