
Elhunyt Kolosi Tamás
Saját autójában ölték meg szombaton Révész Zsuzsanna kommunikációs szakembert Budapest egyik előkelő negyedében, a Rózsadombon.
A 18 éves gyilkosról kiderült, hogy korábban párkapcsolatot folytatott az áldozat 17 éves lányával, és bántalmazta is őt. A fiatal édesanyja az ügyben feljelentést tett, és nem sokkal ezt követően végeztek vele.
Gyarmati Rita hétfőn reggel a Mokkában kielemezte, valószínűleg deviáns viselkedéssel küzdhetett az elkövető, amelynek kellettek, hogy legyenek előjelei, ugyanis rendkívül ritka, hogy a lelki problémák egy ehhez hasonló vérengzésnél kerüljenek csak felszínre. Olyan személyiségzavarról lehet szó, amelyek esetlegesen még a bírósági ítélethozatalnál is enyhítő körülményt jelenthetnek.
A pszichológus szerint a szülőknek kellett volna észrevenniük, hogy valami nincs rendben.
Ha nem bírok a gyerekemmel kamaszkorában, akkor érdemes elmenni akár egy családterápiára
– fogalmazott Gyarmati Rita, aki szerint, ha segítséget kell kérnie az embernek, nem feltétlenül jelenti azt, hogy rossz szülő, csupán hogy akár valami sokkal komolyabb dolog húzódhat meg a háttérben, ami olyan szörnyűséghez vezethet, mint a hétvégi.

Elhunyt Kolosi Tamás

Ismét a miskolci Európa legszebbje: Így néz ki az idei adventi villamos

Lékai-Kiss Ramóna pikáns témában fogadott a férjével

Drámák, izgalmak, cukiságok - érzelmi hullámvasút az állatkórházban

Leslie Mandoki nagy álma válna valóra, ha teljesülne születésnapi kívánsága

Évtizedekkel érzi magát fiatalabbnak: 73 éves lett Leslie Mandoki

Mindent felülírt a havazás: Váratlan jelenet fogadta a TV 2 nézőit kora reggel

Döbbenetes invázió egy szupermarketben, videón az apokaliptikus jelenet

Hivatalos ceremónia keretében, egy macskát neveztek ki állomásfőnöknek - videóval

Búcsúzik a magyar vízilabda, 93 éves korában meghalt Kemény Ferenc

A macik is élvezik a havat Magyarországon - videó

Eltemették Brigitte Bardot-t