
Temetői rém: több mint száz emberi maradványt lopott
Mintegy tíz méter magasból lezuhant és meghalt egy férfi, miután menekülni próbált egy ötödik emeleti lakásból kedden Temesváron – számolt be a román Antena3.ro.
A Srí Lanka-i illetőségű áldozatot és társát egy társasházi lakásban tartotta fogva két pakisztáni férfi. A hatóságok szerint a pakisztániaknak kellett volna a Srí Lanka-iakat a határig eljuttatni, hogy aztán a migránsok Nyugat-Európa felé vehessék az irányt. Közben azonban valamilyen félreértés alakult ki közöttük, ezért foglyul ejtették a bevándorlókat.
Mikor a két fogoly magára maradt a lakásban, elhatározták, hogy megszöknek. Az ágyneműjükből kötelet kreáltak maguknak, majd az ablakon kimászva megpróbáltak rajta leereszkedni.
Az anyag azonban nem bírta el a súlyt, egyikük az épület előtti betonra zuhant, és a helyszínen belehalt sérüléseibe. Társának a hírek szerint nem esett baja.
A rendőrség nyomozni kezdett az ügyben, és rövid időn belül őrizetbe vették a két pakisztáni állampolgárt, és kezdeményezték letartóztatásukat.

Temetői rém: több mint száz emberi maradványt lopott

Még mindig akadozik a vasúti közlekedés Németországban a téli vihar után

Életet követelt a vihar Nagy-Britanniában, százezrek maradtak áram nélkül Franciaországban

Nigel Farage nemet mondana a brit katonák ukrajnai bevetésére

Az Egyesült Arab Emírségek veszélyesnek ítéli az Egyesült Királyság radikalizmusát

A britek folytatják a háborús eszkalációt

5 gyerekével zuhant kocsival a jeges folyóba egy édesanya, egyikük nem élte túl

Rejtélyes baj az űrállomáson, beteg lett az egyik űrhajós, hazaindulnak

Szélvihar miatt leállították az egyik francia atomerőművet

Középiskolai horror: Tanítási időben szabadult el a pokol

Az egyik űrhajós egészségi állapota miatt korábban tér vissza a Crew-11 legénysége a Nemzetközi Űrállomásról

Katasztrofális tűz tombol Ausztrália délkeleti részén