
Azonosították a halálos kórt a luxushajón betegei közt
Romániában nem ritka az, hogy fiatalok vonatszerelvényekre másznak fel jó képeket készíteni magukról. Ebből adódóan az sem, hogy ilyenkor hozzáérnek egy vezetékhez, és áramütést szenvednek.
Ez vasárnap este Foksányban is így történt. A 16 éves fiú megmászta az állomáson álló vonatot, képet akart készíteni, de eközben túl közel került a felsővezetékhez. A helyszínre gyorsan érkeztek a mentők, miután a szemtanúk egyből hívták őket az eset után. A szakemberek azonban már csak a halál időpontját tudták megállapítani. Hozzátették, hogy olyan súlyos áramütést szenvedett a fiatal, hogy esélye sem volt a túlélésre.

Augusztusban a Tények.hu beszámolt két hasonló esetről is. Egy 16 éves kamaszlány Ukrajna közelében mászott fel egy vagonra, ő is s vezetékhez ért és súlyos égési sérüléseket szenvedett. Csupán egy nappal később egy 15 éves fiú Romániában csak a szerencsének köszönhette, hogy túlélte a hasonló esetet.
Romániában egyébként annyira gyakoriak ezek a balesetek, hogy a kormány már kampányt is indított a megelőzésük érdekében.
Fotó: illusztráció

Azonosították a halálos kórt a luxushajón betegei közt

Porördög táncoltatott meg egy hatalmas fóliát, videón a különleges koreográfia

Lezuhant egy erdőtüzet oltó repülő, a pilóta meghalt

Rejtélyes haláleset árnyékolta be a Reszkessetek, betörők! házát

Többen meghaltak egy bevásárlóközpontban keletkezett tűzben

Az Egyesült Államok átmeneti időre felfüggeszti a Hormuzi-szorosban indított műveletet

Felrobbant egy tűzijátékgyár Kínában, videón a hatalmas füstfelhők

Pszichiátriai kezelés alatt állt a lipcsei gázoló ámokfutó

Kizuhant a nyolcadikról egy fiatal, esélye sem volt a túlélésre

Rejtélyes harapásnyomokkal találtak egy holttestet, kiderült, ki az áldozat

Gyalogosok közé hajtott egy autó Lipcsében, ketten a helyszínen szörnyethaltak

Videón, ahogy épületnek csapódott egy repülő, többen meghaltak