
Rémülten figyeltek az emberek Salgótarjánban, haragjában pusztítani kezdett a helyi tűzvarázsló
Hétfő késő délután Jánoshalmán, a Rákóczi utcán a Molnár János utcai kereszteződésnél egy figyelmetlen sofőr két gyermekeket ütött ela kijelölt gyalogátkelőhelyen – írta hétfőn a BAON.
A balesetben a10 éves kislány és a 7 éves kisfiú is megsérült, akiket a jánoshalmi mentők a helyszínen elláttak, majd a kiskunhalasi kórház baleseti osztályára szállították őket.
A gyerekek a biciklijüket maguk mellett tolva haladtak át a zebrán, amikor a tőlük balról érkező autó elgázolta őket. A történteket egy térfigyelő kamera is rögzítette.
A felvételek alapján egy kocsi lekanyarodott balra, a városközpont felé, a mögötte érkező autó viszont megállás nélkül hajtott a zebrához, ahol a gyermekek át akartak haladni.
Információk szerint a gázoló arra hivatkozott, hogy elvakította a nap, ezért nem látta a gyerekeket.
A baleset pontos körülményeit még vizsgálják.

Rémülten figyeltek az emberek Salgótarjánban, haragjában pusztítani kezdett a helyi tűzvarázsló

Holttestet találtak egy levéli házban, kiderült, kié

Az olajválság miatt újra nagyon népszerűek lettek az elektromos autók

Lebontottak két autót az M0-son, videón az érthetetlen baleset

Új külföldi vevők is is megjelentek a hazai ingatlanpiacon

Falon át szökött meg egy elítélt a börtönből Hajdú-Biharban

Ismert edző halt meg a 83-ason, rengetegen búcsúznak Kokótól

Jelentkezett rekordnyereményéért az ötöslottó nyertese

Meghalt egy biciklis a 83-ason

Egy rakás új szabály jön a rollerezéshez

Drámai képsorok: Brutális baleset Budapesten, egy ember a roncsban ragadt

Videón, ahogy csapdába sétáltak a kamu rendőrök Kalocsán