Villámcsapás miatt leégett egy család otthona, gyűjtés indult

Szinte mindene odaveszett a kápolnásnyéki családnak, akik legfőképp gyermekeik számára várnak bármilyen adományt.

Pusztító erejű zivatar száguldott végig Fejér megye több településén is vasárnap délután. Ennek következtében villám csapott egy kápolnásnyéki lakóházba, amely teljes egészében a tűz martalékává vált.

A család szerencséje az volt, hogy éppen a Mátrán nyaraltak, amikor a tragédia megtörtént. Szinte mindenük odaveszett.

Rengetegen a család segítségére siettek már, létrehoztak többek között egy Lakástűz Kápolnásnyék nevű Facebook-csoportot is, ahol bárki segíteni tud nekik.

Elsősorban napi használati cikkekből - pelenka, kenőcsök, ruhák, tartós élelmiszerek - szenvednek hiányt. Továbbá 1 és 3 éves kisfiúk számára szívesen fogadnának ruhákat, játékokat, ágyakat vagy bármit, ami enyhíthetné a tragédia okozta károkat. 

Az Opel Találkozósok Fejér Megye nevű oldal tagjai szintén beszálltak a család megsegítésébe, akik szerint szerencsére nagyon jól halad a gyűjtés, de további segítség szükséges.

Aki adományozni szeretne a családnak, az ezen az oldalon teheti meg, vagy közvetlenül az alábbi bankszámlaszámra utalva:

Kedvezményezett (Apuka):
Filotás Richárd György
12023101-01615303-00100002

2021. július 19. 12:49
Orbán Viktor miniszterelnök közösségi oldalán reagált csütörtökön a Tisza adóemelési terveit leleleplező videóra.
A Tisza-gyűlés 80 százaléka megszavazta a Tisza-adót, Tarr Zoltán bólogat, de szerinte most nem lehet róla beszélni....
Autókon élte ki szexuális vágyait a perverz férfi.
Fürdőzők fedezték fel a halott nő testét a Balatonban.
Egy 50 kilométer hosszú szakaszon jelentősen odaléphetünk a kocsinknak.
Kiderült, mi a kulcsa.
A legkiválóbb fiatal tehetségeket díjazták csütörtökön a Junior Príma Díj média-kategóriájában. A rangos elismerést ...
Drámai napokon van túl egy tatabányai család: ötéves kisfiúknak perceken múlt az élete - erről a gyerek édesanyja be...
Egy élő kígyó tapadt rá egy Kínából érkezett csomag ragasztószalagjára, a megtaláló erről egy fotót osztott meg az i...