
Olasz dráma a kaposvári konyhában: egymásra hajigálta a kést a házaspár
A 34 éves férfi még 2021 januárjában döntött úgy, hogy kimegy egyet driftelni a Gyöngyös-Pipishegyi Repülőtér hóval borított, füves kifutópályájára, és arról felvételt készít.
A jármű kerekei rendesen felszántották a repülőtér kifutópályáját, amelynek sérülése a fel- és leszálló járművek közlekedését is veszélyeztette.
Az Egri Járási Ügyészség nem tartotta szükségesnek a vádemelést a légi közlekedés biztonsága ellen gondatlanságból elkövetett vétség ügyében, a férfival szemben az eljárást egy évre felfüggesztette.
Ha a férfit ez alatt az egy év alatt, a feltételes felfüggesztés során elkövetett szándékos bűncselekmény miatt nem hallgatják ki gyanúsítottként, akkor az eljárást az ügyészség megszünteti.

Olasz dráma a kaposvári konyhában: egymásra hajigálta a kést a házaspár

Elgázoltak egy 70 éves nőt Pécsett

Meddig tart még a drogos sofőrök ámokfutása? Sorra történnek a tragédiák

Kaparós sorsjegyeket rabolt, milliókban reménykedett

Videón, ahogy felgyújtotta ismerőse autóját egy esztergomi férfi

Videón a sárvári boltos banda, trükkös módszerrel fosztogatták az üzleteket

Kilencéves, gyászoló nevelt lányát molesztálta egy férfi

Szerelés közben gyulladt ki egy kocsi Budapesten - videóval

Több mint harmincan sz*xeltek a kiskorúval, kamasz bocsátotta áruba a lányt Zalában

Videóra vette a motoros, ahogy elgázolják Budapesten

Kiugrott az erkélyéről egy 10. osztályos fiú Tokajban, szörnyű esetről érkezett hír

Meghalt Mohácsi Árpád