Végzetes ütközés a 4-esen, egy ember meghalt, többen megsérültek

A járművek a felismerhetetlenségig roncsolódtak.

Halálos baleset rázta meg Hajdú-Bihart szombaton a déli órákban – írta meg a Hajdú vármegyei hírportál Facebook-bejegyzésében. Két személyautó ütközött össze a 4-es főút 214-es kilométerszelvényénél, Debrecen és Ebes között. A frontális ütközés következtében több ember is a roncsok közé szorult, a tűzoltók feszítővágóval küzdöttek, hogy kiszabadítsák őket.

Bajtársaink két embert súlyos, míg egy embert könnyebb sérülésekkel szállítottak kórházba. Egy ember a baleset következtében olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy sajnos a helyszínen életét vesztette

- közölte az Országos Mentőszolgálat a lap megkeresésére.

Helyszíni információk szerint a tragédia oka az lehetett, hogy az egyik jármű áttért a szemközti sávba, ahol frontálisan ütköztek. A környéket órákra lezárták, a teljes útzár mellett zajlott a mentés.

2025. július 05. 13:49
Autókra nyitott tüzet egy fegyveres Sydney egyik forgalmas utcájában vasárnap este, a szétrepülő szilánkok miatt 19 ...
Földcsuszamlás miatt hét munkás meghalt egy indonéziai arany- és rézbányában - közölte az MTI a létesítményt üzemelt...
Proksa Szandra a nyugalom receptjét kereste Tokajban – és meg is találta.
A fideszes EP-képviselő szerint, ha az EP nem függeszti fel a mentelmi jogukat, az akkor az azt jelenti, hogy bármil...
Pénzt kért a betegektől az állami ellátásért két főorvos az egyik budapesti kórház belgyógyászatán.
19 embert tartóztattak le a nemrég felszámolt szabolcsi dohánybirodalommal kapcsolatban.
Még a kereke is kitört, akkora erővel csapódott neki egy másik kocsi hétfőn egy autónak, Kerekegyházánál.
Ukrajna erősen érdekelt a jövő évi magyar választások eredményének befolyásolásában, s világos, hogy a Tisza Párton ...