Véget ért a hajtóvadászat, rács mögött a jobbágyi gengszter - videóval

Elfogták pénteken a Nógrád és a Heves vármegyei rendőrök azt a 32 éves férfit, aki súlyosan bántalmazott egy Jobbágyiban élő idős nőt és más súlyos bűncselekményeket is elkövetett.


Hajtóvadászatot indított a Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a Hatvani Rendőrkapitányság az ellen a férfi ellen, aki a megalapozott gyanú alapján szeptember 30-án délután egy jobbágyi családi ház kertjébe bement és megtámadta az ott lakó idős asszonyt. A férfi – miután a sértettet a pincébe bezárta – kutatott a lakásban és különböző értéktárgyakat lopott el, majd a helyszínről elmenekült. Az orvosi szakvélemény alapján, a bántalmazás következtében az idős nő súlyos sérüléseket szenvedett – közölte a rendőrség.


Az elfogatóparancs alapján körözött férfi a bűncselekményt követő pár napban bujkált a hatóság tagjai elől, azonban a széleskörű adatgyűjtés és a felderítő munka eredményeként a nyomozók pénteken Apc településen, egy családi ház udvarán nyomára bukkantak, majd elfogták és előállították.

A rendőrök az elfogott és előállított férfit rablás, személyi szabadság megsértése, súlyos testi sértés és lopás bűncselekmények elkövetésének megalapozott gyanúja miatt kihallgatták, őrizetbe vették és előterjesztés tettek az ügyészségen letartóztatásának indítványozására.

Fotó: police.hu

2023. október 07. 08:01
A miniszterelnök közösségi oldalán közzétett bejegyzésben üzent Brüsszelnek.
A Fidesz kommunikációs igazgatója is reagált arra a Ripostban megjelent hírre, miszerint a Tisza Párt egyik meghatár...
Az Európai Bizottság által héten bemutatott költségvetési javaslat, valamint Sebestyén József halála kapcsán is krit...
"Von der Leyen csinált egy költségvetést Ukrajnának! A te pénzedet is odaküldené" - közölte a Fidesz-KDNP kommunikác...
A miniszterelnök szerint senki sem tudja, hogy a felfegyverzett Ukrajna erejét mire fogják majd felhasználni a közel...
A magyar kormány számításai szerint a következő hétéves uniós költségvetési keretből 366 milliárd eurót kap Ukrajna,...
Lakástűzhöz riasztották a tűzoltókat Mezőtúron, az épületben egy embert találtak, aki füstmérgezésben meghalt - közö...
Azért kellett 2022-ben ukrán kukoricát Magyarországra hozni, mert jobb minőségű volt, mint a szemétté fertőzött magy...