
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
Felidézte: a második negyedév 18 százalék körüli rekordnövekedésével a magyar gazdaság már meghaladta a járvány előtti teljesítményét.
A harmadik negyedéves növekedés a második valaha mért legmagasabb érték, és a rendelkezésre álló adatok szerint meghaladja az uniós átlagot - jegyezte meg.
A gazdaság teljesítménye az előző negyedévhez képest 0,7 százalékkal javult július-szeptemberben - mutatott rá.
Varga Mihály szerint mindez azt mutatja, hogy beérnek a támogató költségvetési politika eredményei, a kormányzati intézkedések érdemben segítik az újraindítást, tompítják a negatív külső hatásokat.
Idén éves szinten rekord mértékű, 6,8 százalékos növekedésre lehet számítani - zárta kommentárját Varga Mihály.
MTI/A címlapfotó illusztráció (MTI)

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen