Várandós anyuka is megsérült Hódmezővásárhelynél

Hárman is kórházba kerültek, miután egy autó árokba csapódott és felborult Hódmezővásárhelynél szombaton.

Három embert szállítottak kórházba annak a közlekedési balesetnek a helyszínéről, amely Hódmezővásárhely és Békéssámson között történt a 4421- es út 22 -es kilométerszelvényénél szombaton.

Információink szerint a személyautó Hódmezővásárhely irányából közlekedett Békéssámson felé, amikor a nedves aszfalton megcsúszott, ekkor a jármű irányíthatatlanná vált és az útról lesodródva felborult.

A járműben egy húsz év körüli várandós anyuka, apuka és négy éves gyermeke utazott.

A törött, felborult kocsit az utat teljes szélességében elfoglalta, ezért a rendőrség az életmentés és a baleseti helyszínelés időtartamára lezárta azt.

A baleset pontos körülményeit a Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányság vizsgálja.

2023. január 21. 13:43
A magyar miniszterelnök XIV. Leó pápával találkozott. A békemisszión lévő Orbán Viktort személyesen fogadta az egyhá...
Különleges aukciót indított Molnár Viktor. A Kincsvadászok kereskedője egy tragikus körülmények között árván maradt ...
Sikeresen lezárult az élelmiszer-utalványok kézbesítése. A program keretében több mint 2,3 millió nyugdíjas kapott 3...
A „világ legszebb fiújaként” ünnepelték, állítása szerint mégis ez a cím tette tönkre az életét.
Sokak szerint UFO üzent az emberiségnek.
Még csak a felénél tart az országos párkereső reality, máris több házasság a szakadék szélére került. Miló Viki és f...
family
Orbán Viktor miniszterelnök arra számít, hogy az idő múlásával, szinte napról napra "egyre többen leszünk a háborúel...
Nem tervezték, de az élet másként akarta. Két ember, akik a legrosszabb pillanatban találtak egymásra, amikor egyikü...
family