
Mol: elindulhat a helyreállítás a tiszaújvárosi robbanás után
A titokzatos fénylő pont először Szabolcs-Szatmár-Bereg megye egén bukkant fel, majd a Nyíregyen Hallottam Facebook-csoportban, ahol hiába született már számos elmélet róla, kiléte továbbra is rejtély.
"Halihó mindenki! Nyíregyházáról nyugati irányban (Tiszavasvári felé) egy fénylő pont látszik az égen, fehér-piros fénnyel. Nem csillag, nem repcsi, nem helikopter! Valaki esetleg tudja mi? Érdekes..." - olvasható a poszt szövegében.
Többen a talány nyomába eredtek, sőt azt is kiderült, hogy a csoport egyik tagja már három éve is látta, aki szerint nem repülőről van szó, mert akkor nem egy helyben lenne. A fényes csillag lehetőségét is kizárták, ugyanis többek szerint az nem pislákolna ennyire - számolt be róla a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei hírportál.

Fotó: Facebook/Nyíregyen Hallottam
Volt, aki egy igazán hihető és logikus magyarázattal állt elő, azonban kiderült, hogy az ő elmélete is távol áll az igazságtól.
"Az erőmű kéménye az. Az udvarunkról minden este látom (a kertvárosból). Nem túl jó a kép, kitakarja a fa lombja…” - írta egy másik csoporttag, akinek a felvetését azzal cáfolták meg, hogy más irányban van a fénylő pont és az erőmű egymástól.

A pulzáló rejtély a megye más településéről is látható volt, ahol komoly galibát is okozott egy szemtanú szerint:
"Mi is néztük kint Nagycserkesz környékén, már eltávolodott nagyon lassan. Az tény, hogy körülbelül egy órán át az internet meghülyült…”
Nyírszőlősnél már harmadjára látták, az ottani beszámolók alapján villog és a levegőben áll egy helyben.
"Igen… én is ott láttam, de egy idő után elindul, és van, hogy rövid idő után szempillantás alatt el is tűnik…” - számolt be róla egy másik helyi lakos.
Többen meg vannak győződve arról, hogy UFO-t láttak, azonban nem zárják ki a műhold vagy a drón eshetőségét sem, a szabolcsi X-akta még várat a megoldására.

Mol: elindulhat a helyreállítás a tiszaújvárosi robbanás után

Robbantással fenyegetőzött egy férfi Szegeden, tizenkét évre ítélték

NAV: értesítés érkezik az élelmiszerlánc-felügyeleti díj bevallásáról

Csodát ígértek, vizsgálat lett belőle

Árnyékcégek hálójában: százmilliókat tüntettek el a fantomüzletek mesterei

Váratlan fordulatot vett az éjszakai mentőakció Kiskunhalason

Invázió indulhat a következő napokban, figyelmeztet a katasztrófavédelem

Elaludt a kormánynál, egyenesen a folyóba repült az autóval - VIDEÓ

Saját fiai élesztették újra az otthonában összeesett szabolcsi családfőt

Hidegfront söpör végig az országon, a viharos széllökés sem kizárt

Újabb hír érkezett a tiszaújvárosi robbanás legsúlyosabb sérültjéről

Videón a hajmeresztő mutatvány: Az M5-ös autópálya leállósávjában tekert egy biciklis