
Mennyire okos Magyarország? - vasárnap este kiderül
Kedd este Debrecenben, a Pósa utcában ütöttek el, egy korábban elesett, és emiatt az úttesten fekvő gyalogost, aki a helyszínen belehalt a sérüléseibe. A vétkes sofőr megállás, és segítségnyújtás nélkül elhajtott a helyszínről - számolt be róla a police.hu.

Fotó: police.hu
A debreceni rendőrök segítségnyújtás elmulasztása, és halálos közúti baleset okozása miatt indítottak eljárást ismeretlen tettes ellen.
A rendőrség jelentős erőkkel kezdte meg a gázoló és a gépjármű felkutatását. A nyomozás eredményeként szerdán Debrecen belvárosában találták meg a balesetben érintett sofőrt és annak autóját. A járművet egy 65 éves budapesti, de Debrecenben élő férfi vezette, akit előállítottak a kapitányságra és gyanúsítottként kihallgattak.
A Debreceni Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a férfit őrizetbe vette és előterjesztést tesz letartóztatásának indítványozására.

Fotó: police.hu

Mennyire okos Magyarország? - vasárnap este kiderül

Videók, ahol csak hajszálon múlt a tragikus baleset

Terrorcselekmény, fegyveres rablás, emberölés, 12 éven aluliak elleni nemi erőszak: Őket tartják fogva a Szőlő utcában

Saját kocsija zuhant egy férfira Dunakeszin, szörnyethalt

Kincseket keresnek a horrorházban, amiben feldarabolta Károlyt fia

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka

Újabb vírust mutattak ki Magyarországon

Brutálisan megverte, önkielégítést végzett rá, majd kirabolta Vilmánynál

40 tonnás kamion elé fordult ki, videón a sokkoló manőver

Kilökte a 10. emeletről a kétgyerekes családanyát Győrben

Szörnyű tragédia történt Zagyvarékason és Szegeden is

Éveken át vadászott gyerekekre egy pedofil Pest vármegyében