
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
A magyar rendőrség egy, az Egyesült Államokban működő gyermekvédelemi szervezettől kapott jelzés alapján indított nyomozást, amely során beazonosítottak egy 19 éves nagykátai fiút.
A gyanú szerint a fiatal 2021 és 2023 között szexelt az unokahúgával, valamint gyermekpornográf felvételeket készített róla – osztotta meg kedden a police.hu.

A fotó illusztráció: Shutterstock
Február 18-án a tinédzsert otthonában kapták el, emellett különböző informatikai eszközöket is lefoglaltak nála. Ezt követően gyermekpornográfia és szexuális erőszak miatt kihallgatták, majd őrizetbe vették. A rendőrség kezdeményezte a fiú letartóztatását, és ezt azóta a bíróság el is rendelte.
A hatóság közölte, az áldozat a családjában biztonságban van, így nem volt szükség gyermekvédelmi intézkedésre.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen