Ünneplésből lett emberölés Monoron, meglepő, hogy mivel végezte ki barátját

A nyugdíjasok épp Sándor és Gábor napot ünnepeltek, amikor összevesztek valamin. Annyira részegek voltak, hogy hangosan ordibáltak, végül az egyikük megölte barátját. A nyugdíjast emberöléssel gyanúsítják, a bíróság letartóztatta.

Megtörve ült a bíróság folyosóján a minap az idős nyugdíjas, aki részegen egy névnapi összejövetelen virágcseréppel verte agyon a gyerekkori barátját Monoron.

A két férfi megbeszélte, hogy együtt ünneplik a Sándor és a Gábor napot, de hogy le tudjanak részegedni, megvárták a nyugdíjat is. Így a hét elején összeültek, a buli azonban tragédiába fulladt.

Azt nem tudták a helyiek, hogy min veszett össze a két férfi, de szerintük az áldozat részegen kihívóan viselkedett. De nem tudják a környéken élők, hogy miért támadt rá az áldozatra a barátja, amikor egyáltalán nem volt agresszív.

Aki ismerte az áldozatot és a gyilkost, azt mondta, hogy legalább hatvan éve barátok voltak.

Gyerekkori jó barátok voltak, ezer éve ismerték egymást, focimeccsre jártak, oda járt hozzájuk hajat nyírni

– mondta a Tényeknek egy helyi.

A férfit a gyilkosság után a helyszínen őrizetbe vette a rendőrség és kezdeményezték letartóztatását.

A 73 éves gyilkost emberöléssel gyanúsítja a rendőrség, a bíróság pedig letartóztatta.

Korábbi tartalom:

Két holttestet találtak egy battonyai házban, borzalmas részletek derültek ki

2025. március 28. 08:59
Egyértelműen kirajzolódott egy pisztoly formájú tárgy körvonala a pulóvere alatt.
A Magyar Nemzet forrása szerint a tiszás aktivisták szombati találkozójára is a Magyar Péter által hazudott 1500 önk...
Tíz év. Egy évtized. Ennyi ideje védjük a hazánkat és Európát az illegális migrációtól. Tíz éve vezettük be a jogi h...
Krónikus betegség vetett véget életének.
Adolf Hitlerhez hasonlította Magyar Pétert Szanyi Tibor volt MSZP-s politikus. A jelenleg a saját maga által alapíto...
Svédországot az elmúlt hetekben sokkolta Salwan Momika, a hírhedt Korán-égető meggyilkolása. Az eset azonban csak eg...
Egy svéd szociológus professzor, Goran Adamson (Uppsala Egyetem) tanulmányban hívta fel a figyelmet a liberális bevá...