Újabb utódokkal bővült a Debreceni Állat- és Növénykert, videón a cuki jövevények

A két kis állattal hamarosan a látogatók is találkozhatnak.

A hüllők Új-Kaledónia két szigetén, a Grand Terre-en és a Pine-szigeten őshonosak, ám a Debreceni Állat- és Növénykert évek óta ad otthont a kis apróságoknak.


A gekkó-szülők ebben az évben már háromszor is nemzettek utódokat, legutóbb éppen a napokban bővült a család. A hírt a népszerű állatpark közösségi oldalain osztották meg a gondozók.

Idén már a harmadik sikeres szaporulattal örvendeztettek meg minket új-kaledóniai vitorlásgekkóink! A két utód egyelőre a kulisszák mögött nevelkedik, de szüleiket megcsodálhatjátok a Trópusi házban, velük pedig kitelepüléseinken találkozhattok majd

- írták bejegyzésükben.

Címlapfotó: Debrecen Zoo hivatalos Facebook-oldala

2023. július 25. 20:01
A vezérkari főnökből lett tiszás politikusjelölt több beszélgetésben kijelentette, könyvében is leírta: már gyerekko...
Ellentüntetéseket tartanak, zaklatnak online, halállistákat készítenek, bombakészítési útmutatót tesznek közzé, feny...
Kezdődik a digitális polgári körök találkozója.
Kanada döntése miatt több ezer rajongó marad koncert nélkül. A Kneecap zenekar jövőjét a brit terrorvádak beárnyékol...
Kirohanás a stúdióból, mestereknek beszóló visszatérő versenyző, könnyek, feszültség és óriási balhék a Megasztár új...
family
Óriási érdeklődés övezte a miniszterelnök beszédét a Papp László Sportarénában.
Mi azt akarjuk, hogy Magyarország és mi, magyarok, nagyok legyünk és gazdagok. Egyszerűen naggyá tesszük Magyarorszá...
A Digitális Polgári körök találkozóján Orbán Viktor is felszólalt. Azt mondta a teltházas rendezvény is bizonyítja, ...
Küzdelem a hatalomért, árulások és szerelem, teltházzal debütált az Erkel Színházban a Trón című musical, amely Huny...