
Kenőpénzzel próbálta megúszni az ittas vezetést Debrecenben
Sokan ezt az épületet a rémségek házának nevezik Ózdon
– ezt mondták a helyiek a volt bank lépcsőjéről, ahonnan nemrégiben lelöktek egy férfit Ózdon.
A gyilkos a bank lépcsőjénél ólálkodott még augusztus 30-án. Összetalálkozott egy férfival, akitől cigarettát kért, pillanatok alatt összebarátkoztak és együtt italozni kezdtek. A támadó később elment, de egy kis idő múlva újra visszatért, hogy cigarettát kérjen új barátjától.
Ekkor látta, hogy a sértett a lépcső tetején alszik, és nadrágja oldalsó zsebéből kilóg egy telefon, a táskája pedig maga mellé volt ledobva a földön. A gyanúsított kivette a telefont a zsebéből, majd felvette az oldaltáskáját és a bort a földről. Sőt alvó barátjáról a lábán lévő tornacipőt és a kezén viselt karórát is levette.
Erre az áldozat felébredt, felállt és ordítani kezdett kirablójával, hogy adja vissza a holmijait. A férfi el akart szaladni, de áldozata a ruhájába kapaszkodott, ezért a gyilkos meglökte. Ettől legurult a lépcsőn és széttörte a koponyáját. Miután a boncolásnál kiderült, hogy a férfit megölték, a rendőrök keresni kezdték a támadót.
Elfogták a bíróság pedig elrendelte letartóztatását. Egyelőre harminc napra küldték a rácsok mögé. Mivel az elkövetőt nyereségvágyból elkövetett emberöléssel gyanúsítják, akár életfogytiglani fegyházat is kaphat.

Kenőpénzzel próbálta megúszni az ittas vezetést Debrecenben

Elképesztő horrorkaravánt videóztak le Nyárlőrincnél

Különös kegyetlenséggel ölte meg jótevőjét

További jelentős javulás és rekordmagas szint a lakosság gazdasági konjunktúraérzetében

Féltékeny volt, halálra verte a feleségét Somogyban

Bravúros életmentés Cibakházánál, több egység is érkezett

Lángok csaptak fel egy pölöskei szaunában

Elkötött egy autót, volt barátnőjéhez sietett vele - Fotók

Autóval ment csúszkálni a jégre Váralján, beszakadt alatta

Láncfűrésszel követelte csecsemőjét

Durva fotó: Templomba csapódott egy Opel Zalalövőn

Megúsztattak egy terepjárót a Váraljai-halastónál, fotón a "csobbanás"