2025. november 05. szerda, Károly
7°C Budapest

Újabb részletek derültek ki a mezőberényi gyilkosságról - videóval

A 47 éves férfi kétszer is szíven szúrta a 24 éves nőt, aki azonnal meghalt.
Tenyek.hu
2024. június 08., szombat 07:55
Vágólapra másolva!

Fehér Szkafanderbe öltözött nyomozók és fegyveres rendőrök lepték el a kocsmát Mezőberényben péntek délben. Rendőrségi szalaggal zárták le az egész környéket. Információink szerint a sörözőben egy férfi brutálisan meggyilkolta az egyik fiatal nőt, aki pultosként dolgozott ott, ezután pedig saját magával is végezni akart. Az eset az egész környéket megrázta, a férfi egyik ismerőse sokkos állapotban nyilatkozott a Tényeknek.

– mondta.

Úgy tudjuk, a 47 éves férfi törzsvendég volt a sörözőben. Korábban udvarolt is a 24 éves nőnek, akinek ez nem tetszett ezért elutasította a közeledést. A gyilkos valószínűleg féltékenységből támadt rá a fiatal pultosra. Kétszer szúrta szíven a lányt, akit már nem lehetett megmenteni. A helyszínen meghalt.

Az őrjöngő gyilkos ugyanis még ezután sem állt le. Úgy tudjuk, a késsel, amivel megölte az áldozatát, a csuklójához szorította és elvágta vele az ereit, végül kórházba került. Ő életveszélyben van.

A Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága emberölés bűntett gyanúja miatt indított nyomozást és vizsgálja a történtek körülményeit.

 

 

 

Ha öngyilkossági krízisben van, öngyilkossági gondolatok foglalkoztatják, akkor a nap 24 órájában az ország egész területéről (mobilról és vezetékes telefonról) ingyenesen hívhatja a 116-123 lelki elsősegély szolgálatot.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk