Újabb magyar színész sérült meg súlyosan színházi előadás közben

Súlyosan megsérült Besenczi Árpád színművész a zalaegerszegi Hevesi Sándor Színház péntek esti előadása közben, a darabot félbeszakították - tájékoztatta a teátrum szombaton az MTI-t.


A tájékoztatás szerint az Indul a bakterház péntek esti előadása közben Besenczi Árpádnak - aki egyben a színház igazgatója - megsérült a keze, a darabot ezért félbe kellett szakítani. A színművészt kórházba szállították, de még éjszaka hazaengedték, maradandó sérülése ellenére kielégítő az állapota.

A színház közölte, hogy a darab szombati előadása elmarad. A pénteken félbeszakadt és a szombaton elmaradt előadást január 12-én és 13-án pótolják.

Besenczi Árpád a tervek szerint keddtől ismét színpadra áll - jelezte a zalaegerszegi teátrum.

MTI

FRISSÍTÉS:

Kiderült, hogy milyen maradandó sérülést szenvedett Besenczi Árpád

Korábbi tartalmak:

Előadás közben zuhantak a mélybe

Újabb hír érkezett a Nemzeti Színház balesetet szenvedett művészéről

Remek hírt közölt a Nemzeti Színház, másik színészük is elhagyta a kórházat

Hónapokig tarthat a gyógyulásuk

2023. november 18. 12:15
Az Otthon Start programról, az adócsökkentésekről és a Tisza adóemelési terveiről is írt csütörtöki közösségi oldali...
Ezer forint lenne egy liter benzin Magyar Péter programja szerint, vagyis, ha megszűnne az orosz olajszállítás - ez ...
A rendőrség a napokban tartóztatta le.
Súlyos szexuális erőszak áldozatai lettek magyar turisták Szicílián: a cataniai rendőrség három, 21, 22 és 24 éves m...
időjárás-jelentés, 2025. szeptember 5., péntek dél
GYILKOSSÁG - Megölte idős édesanyját egy zavart férfi Soroksáron. Az erkélyen hadonászott egy késsel, többen is hívt...
Életveszélyes sérüléseket okozott a brutális férfi Debrecenben. Most elfogták.
Varga Mihály MNB-elnök kijelentése is kedvezően befolyásolta az árfolyamot – írta meg a Mandiner.