
Újabb riasztást adtak ki, -21 fokot is mutatott a hőmérő
Megérkezett az egy hónappal ezelőtt Baján megtalált, befalazott maradványok genetikai vizsgálatainak eredménye, amelyről kedden adott tájékoztatást dr. Kovács Gábor rendőr alezredes, a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi rendőrfőkapitány-helyettese.
Mint mondta, a rendőrség a Nemzeti Szakértő- és Kutatóközponttól a napokban kapta meg az ügyben döntő jelentőségű információkat.
A DNS-vizsgálat kétséget kizáróan igazolja, hogy a csontváz lelet azonosságot mutat a 2000. május 28-án, Baján eltűnt gyermekkorú Till Tamás személyével. A körülmények és az előzetes igazságügyi orvosszakértői vélemény alapján az a megállapítás tehető, hogy Till Tamás erőszakos úton vesztette életét, halála idegenkezűség eredménye
– tájékoztatott kedden az alezredes, hozzátéve, az ügyben emberölés gyanúja miatt folytatnak nyomozást ismeretlen tettessel szemben.
Mint arról korábban beszámoltunk, a kisfiú Baján tűnt el 2000 májusában, gyereknapon. Biciklivel indult el a közeli vadasparkba, ám oda már érkezett meg, útközben nyoma veszett. Szülei azóta sem mondtak le róla: minden évben megünnepelték a születésnapját és reménykedtek, hogy egyszer hazatér. A rendőrség azóta is nyomozott az ügyben.
Az Index úgy tudja, egy férfi halálra gázolhatta a bicikliző fiút, a holttestét pedig befalazta az épülő házába.

Újabb riasztást adtak ki, -21 fokot is mutatott a hőmérő

Meghalt egy férfi a kiskunhalasi gyógyfürdő egyik medencéjében

Megásatta sírját a nővel, majd pisztoly nyomott a szájába egy győri férfi

Fűtetlen garázsban "szállásolt" el embereket egy férfi Tapolcánál, a pénzüket is elszedte

Tömegbaleset az M1-esen, mentőhelikopter sietett a helyszínre

Sátorban próbálták átvészelni a mínuszokat, a rendőrök azonnal intézkedtek

Brutális halálos baleset az M6-oson, kétszer is elütöttek egy embert

Láncra verve, befagyott ivóvízzel találtak egy kutyát Budaörsön

Riasztást adott ki a meteorológia

NAV: már 22 ezer édesanya kérte az szja-mentességet

Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott, aki teheti, ne induljon útnak

Két tragédia Nógrádban, halálra fagyott egy nő és egy férfi is