
Elszabadult a pokol a Nyugati téren, rendőröket vezényeltek a helyszínre – Videó
Szinte U-alakban hajlott meg a piros autó alváza. A fehérnek pedig teljesen behorpadt az eleje. Hajdúböszörmény közelében karamboloztak frontálisan a 3502-es úton pénteken késő délután. Egy ember meghalt, kettőt pedig csak a tűzoltók tudtak kiszabadítani a roncsból.
A baleset előtt nem sokkal esett az eső és az út nagyon csúszott. Azt még vizsgálják, hogy melyik autó tért át a szembe sávba és okozta a tragikus balesetet. A becsapódás olyan erejű volt, hogy mindkét kocsi lesodródott az útról és az árokban állt meg. Kirobbantak a légzsákok is. A mentők sokáig küzdöttek egy férfi életéért, de nem tudták megmenteni pedig helikoptert is riasztottak.
Több életmentő beavatkozást is elvégeztek az életmentők, de olyan súlyosak voltak a férfi sérülései, hogy nem lehetett megmenteni, a helyszínen életét vesztette. A másik férfi és a nő könnyebb zúzódásokat és horzsolásokat szenvedtek.
Vizsgálják, hogy melyik sofőr hibázott, valószínűleg mindkét autó gyorsabban ment a megengedettnél.
Korábbi tartalom:

Elszabadult a pokol a Nyugati téren, rendőröket vezényeltek a helyszínre – Videó

Megrázó videón a győri halálos baleset, egy luxusautó óriási pusztítást okozott

Luxusautó hajtott buszmegállóba Győrben, egy ember meghalt

Mellkason szúrta testvérét egy vilmányi férfi

Hatalmas tűzgömböt vett videóra egy magyar férfi

Mentálisan zavart lehetett a nagyteveli polgármester támadója

Négyre emelkedett a budakeszi tűz halálos áldozatainak száma

Fejre állt egy autó Karmacsnál, drámai felvétel érkezett

Kiderült, robbanás miatt haltak meg hárman Budakeszin, büntetőeljárás indult

Leitattak, kiraboltak, majd a fagyban hagytak egy férfit

Durva változás jön az időjárásban, jobb, ha felkészül!

A magyarok érzik az ügy súlyát és fontosságát – már eddig is rengetegen küldték vissza a Nemzeti Petíciót