Tóth Andi és Andrei Mangra kéz a kézben sétálgattak

A Dancing with the Stars második évadának győztes párja, Andi és Andrei a Budapest Fashion Weeken jelentek meg együtt és kéz a kézben pózoltak a kamerák előtt. 

Andi és Andrei közösségi oldalukra is feltették, ahogy kézen fogva pózolnak és vonulnak végig a divatbemutatón. A győztes páros között a verseny során csak úgy izzott a levegő, így nem csoda, hogy többen azt hitték romantikus kapcsolatban vannak. Ám azóta tisztázták a kapcsolatukat, miszerint a verseny során csupán egy szoros barátság alakult ki közöttünk és semmi több.

Mindenesetre az tagadhatatlan, hogy remekül illenek egymáshoz. A Fashion Weeken is összeöltöztek, mindketten fekete szettbe jelentek meg.

2021. november 26. 08:51
A nyilvánosságra került videó egy kiképzőtáborban készült.
Magyar Péter és Ukrajna uniós tagsága is megosztja a Tisza Párt szimpatizánsait.
Ukrajna háborúban álló ország, de ez nem jogosítja fel mindenre. Az ukránoknak nincs joguk a kényszersorozás során e...
Callcentert üzemeltetett egy budapesti börtönből egy férfi, aki egy nyereményjátékot ajánlva hívogatta az embereket ...
Mikrogravitációs körülmények között az izmok és a csontok tömege csökken, emiatt a testmozgás az űrben legalább olya...
Egy szegedi nő éppen a vihart filmezte, amikor a kamerája előtt lerepült az egyetem egész teteje. A döbbenetes felvé...
family
Gördeszkabemutató és egy bohóc szórakoztatta a gyerekeket Karcagon. A városban az új gördeszkapálya és játszótér áta...
Továbbra sem tudnak jelölteket állítani Magyar Péterék, ez derült ki a Tisza Párt nagykanizsai kongresszusán. A párt...
Elítélték azt a férfit, aki Debrecenben áthajtott egy út szélén fekvő férfin majd segítségnyújtás nélkül tovább ment...