2025. november 01. szombat, Marianna
17°C Budapest

Többszörösen körözött sorozatbetörő kezén kattant a bilincs

Elkapta a rendőrség azt a törökszentmiklósi férfit, aki több betörést is elkövetett a városban. De másvalami még súlyosbítja a helyzetét.
Tenyek.hu
2022. július 06., szerda 20:08
Vágólapra másolva!

Az elmúlt években több törökszentmiklósi lakoshoz is betörtek, háztartási cikkeket, okmányokat és ékszereket is vittek el otthonaikból – írta meg police.hu szerdán.


A rendőrök minden esetben nyomoztak a helyszínen, így egy emberhez kötötték az összes bűncselekményt.

A 30 éves helyi férfi azonban korántsem számít büntetlen előéletűnek. Kiderült, korábbi bűncselekmények miatt már elítélte a bíróság, csak börtönbe nem vonult be, ezért körözés volt ellene érvényben.


A betörőnek nyolc rendbeli lopásért kell felelnie, tettét beismerte, büntetésének letöltésére pedig börtönbe elszállították.

Fotók: police.hu

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk