
Van, amikor nem számít a jeges időjárás - megható hála egy 90 éves nyudíjastól
Hárman haltak meg a 4-es úton
Hárman meghaltak és hárman súlyosan megsérültek, amikor két autó frontálisan ütközött a 4-es főúton, Törökszentmiklós külterületén szombaton.
Információink szerint Törökszentmiklós elkerülő szakaszán egy Debrecen felé haladó autó egy terelésnél átlépte a záróvonalat és frontálisan ütközött a szemből érkező másik kocsival. A két járműben hatan ültek, mindenkit a tűzoltóknak kellett feszítővágóval kiszabadítaniuk a roncsok közül.

Fotó: MTI/Donka Ferenc
A másik sávba áttérő autóban ülő két férfi a helyszínen életét vesztette, míg az egyik utas a kórházba szállítás után halt bele sérüléseibe.
A további utasok közül hárman súlyosan megsérült, őket a mentők szállították kórházba.
A baleset pontos körülményeit a rendőrség vizsgálja.
Halálos baleset történt a 6-os főúton is
Összeütközött két autó szombaton késő este Budapest belterületén, a 6-os számú főúton a 16-os és a 18-as kilométerszelvény között, a balesetben egy ember meghalt, hárman megsérültek - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu honlapon.
A karambol körülményei egyelőre tisztázatlanok, a rendőrség szakértők bevonásával vizsgálja a történteket.

MTI/Mihádák Zoltán
A közlemény szerint a baleset következtében az egyik autó, egy Mercedes átzuhant a szalagkorláton, és az árokban landolt. Vezetője, egy 38 éves budapesti férfi a helyszínen életét vesztette. Utasát, egy 57 éves nőt a mentők életveszélyes sérülésekkel vitték kórházba. A másik, Audi típusú járművet egy 28 éves fiatalember vezette, ő súlyos, míg utasa könnyű sérüléseket szenvedett.
Végzetes tragédia Berettyóújfalunál is
A tragédia szombaton 15 óra 50 perc körül a 4217-es számú út Berettyóújfalu és Mezősas közötti szakaszán történt.

Van, amikor nem számít a jeges időjárás - megható hála egy 90 éves nyudíjastól

Nem számolt a friss hóval – így bukott le a borsodi bűnöző

13 százalékot meghaladó keresetnövekedés lesz a MÁV-csoportnál

A fagyott Ipolyba esett két kiránduló lány – beszakadt alattuk a jég

Sokkoló videót tett közzé az MKIF - A segítségnyújtás nem választás kérdése

Szijjártó Péter: a Mercedes megkezdi az új GLB modelljének sorozatgyártását Kecskeméten

Tragédia a Tihany Trail Terepfutáson, meghalt egy futó

Elektromos rollerrel balesetezett egy tini és barátnője - Fotók

Operatív törzs: sok a baleset, hideg idő lesz, a kórházakban a betegellátás folyamatos és zavartalan

Halálra késelte élettársát egy borsodi férfi, magával is végezni akart

Megtalálták az eltűnt tatabányai fiút

Gyászol a mentőszolgálat, megható sorokkal búcsúznak