
Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka
Bilincsben, vezetőszáron vitték a bíróságra azt a két gyilkost, akik egy 69 éves nőt öltek meg, majd a holttestét a kútba dobták Ceglédnél. Kiderült, hogy az elkövetők egy ingatlancsalási bűnszervezet tagjai voltak. Az áldozatot strómanként használták, de féltek, hogy lebuktatja őket ezért megfojtották. Egy félre eső helyre vitték, ahol a nő és 17 éves fia kiszálltak a kocsiból, majd élettársa hátsó ülésről előrenyúlt és egy telefontöltő zsinórral fojtotta meg az áldozatot, aki az első ülésen utazott. Miután megölték, zsinórral a nyakán kútba dobták a nőt, a kocsiját pedig eladták.
A gyilkosság után is folytatták az ingatlan csalási ügyleteiket és úgy tettek, mintha az áldozat még élne. Ismerőseit hívogatták elváltoztatott hangon. Végül lebuktak.
Az ügyészség életfogytig tartó fegyházat kért rájuk. A férfia, aki korábban katona volt és a nő sem mondott le a tárgyalás jogáról, így az előkészítő ülésen nem született ítélet.

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka

Újabb vírust mutattak ki Magyarországon

Brutálisan megverte, önkielégítést végzett rá, majd kirabolta Vilmánynál

40 tonnás kamion elé fordult ki, videón a sokkoló manőver

Kilökte a 10. emeletről a kétgyerekes családanyát Győrben

Szörnyű tragédia történt Zagyvarékason és Szegeden is

Éveken át vadászott gyerekekre egy pedofil Pest vármegyében

Szívszorító fotók: Végső búcsút vettek a Morrison's-nál halálra vert fiataltól

Elszabadult a pokol a szegedi pszichiátriai klinikán, egy beteg súlyosan megsérült

Horror Szentgálon: borzasztó felfedezést tettek egy sufniban

Dráma egy budapesti metróállomáson, élet-halál harc folyt a peronon

Vakon tapogatózva siettek egy nő segítségére Sarkadon, minden perc számított