
Egy Nógrád vármegyei óvodában is felütötte a fejét a veszélyes vírus
Kis híján tragikus véget ért egy egyingi házaspár vitája október 13-án este. Egészen odáig fajult az egyre hevesedő konfliktus, hogy a férj megfenyegette feleségét, hogy megöli.
A férfi nem csak a levegőbe beszélt, hanyatt fekvő nejére ült, majd a kiszolgáltatott asszonyt fojtogatni kezdte. A nő védekezése csak olaj volt a tűzre, a támadónál annyira lecsúszott a redőny, hogy már két gyerekük meggyilkolásáról beszélt, felesége nyakát pedig egy telefontöltővel szorongatta.
A szorult helyzetben lévő anya gyerekeit kérte, hogy hívják a rendőrséget, ám apjuk három telefont is elvett tőlük, majd ott folytatta, ahol abbahagyta.

A fotó illusztráció (Shutterstock)
Gyerekei ezt követően elmenekültek a házból, ám a férfi egy 20-25 centis konyhakéssel utánuk eredt, anyjukat pedig bezárta a házba.
A nő azonban még talált a lakásban egy olyan telefont, amit férje nem kobozott el, ennek segítségével riasztotta rendőröket, akik otthonuk előtt el is fogták az elborult elméjű férfit.
Az ügyészség indítványozta a brutális férj letartóztatását, ugyanis félő, hogy szabadlábon újra megkísérelné tettét. A Székesfehérvári Járásbíróság ennek helyt adott, és elrendelte a letartóztatást – áll az ügyészség csütörtöki közleményében.

Egy Nógrád vármegyei óvodában is felütötte a fejét a veszélyes vírus

Háromezer forintért akartak agyonverni egy 77 éves férfit

Ruhásszekrénybe bújt a rendőrök elől a rabló

Helyreigazítás

Sokkoló videó készült a szentmártonkátái halálos horrorbalesetről

Sztrókot kapott vezetés közben egy nő, árokba hajtott – Fotó

Kalapács alá kerülnek az álomautók Óbudán

Letartóztatták a férfit, aki megölte volt élettársát Szolnokon

Elrabolta volt barátnőjét egy hajdú-bihari férfi, megverte és ruha nélkül az utcán hagyta

Újabb fejlemény ByeAlex drogügyében: megszólalt a rendőrség

24 év után rács mögött az ajkai gyilkos szeretők

Csákánnyal akarta megölni volt élettársát egy férfi