
Ne egye meg senki - kedvelt rágcsát hívtak vissza a boltokból
Brutális balesetet vett videóra egy kocsi fedélzeti kamerája szombaton a 61-es főúton – osztotta meg a Budapesti Autósok Közössége.
A felvételt készítő sofőr a Somogy vármegyei Baté községből kiérve Dombóvár felé vette az irányt, amikor „páholyból” nézhetett végig egy hatalmas csattanást.
Szemből két autó érkezett, az egyik vezetője azonban nagyon rossz helyen, a kanyarban szánta el magát előzésre. Észlelve az ellenkező irányból jövőket aztán vissza akart sorolni a saját sávjába, ekkor viszont nekiment a kikerülni kívánt kocsinak.
A Volkswagen Golf kibillent az egyensúlyából, irányíthatatlanul átvágódott a túloldalra és frontálisan nekicsapódott egy Opel Corsának, sőt, még az amögött érkező autót is vitte magával.
Az elemi erejű tarolásban – szinte hihetetlen – senkinek sem esett komolyabb baja.

Ne egye meg senki - kedvelt rágcsát hívtak vissza a boltokból

Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!

Három balesetet is okozott a mezítláb menekülő részeg cserbenhagyó

Biciklist gázoltak halálra Kecelnél, két autó ütközött

Tragédiában halt meg egy nő Szenteste hajnalán Hajdúszováton

Egy öt kilogrammos harcsa utazott egy budapesti villamoson

Van, ahol van esély a fehér karácsonyra Magyarországon

Aknafedő alatt ért véget az ózdi tolvaj karrierje

Üldözés közben gázolt halálra egy biciklist egy drogos ámokfutó Győrnél

Holttestet talált Tokajnál egy kiránduló

Vascsővel rabolt ki egy 90 éves nőt Jászárokszálláson

Senki ne egye meg! Mérget találtak egy mirelit gyümölcsben