
Elhunyt dr. Kéri István
Hatalmasat durrantak a lángoló autók, a fedélzeti kamera szombaton, késő délután rögzítette a döbbenetes képsorokat. A roncsok közül az egyik sofőr és az utasa kimenekült, a másik sofőr viszont beszorult és halálra égett. A két kocsi azután gyulladt ki, hogy egymásnak ütköztek a 8-as főúton, Ajkarendeknél.
Információink szerint az egyik kocsi megcsúszott az emelkedőn és megpördült az úton, ezután ütközött össze frontálisan a másik autóval.
Az egyik autó hibrid üzemű volt, ebben ketten ültek. Ők ki tudtak szállni. Megsérültek, a mentők kórházba szállították őket. A másik autó vezetője viszont a kocsijában rekedt, ő a helyszínen életét vesztette.
Úgy tudjuk, a kocsi sofőrje annyira összeégett, hogy a szakemberek először nem tudták, hogy az áldozat férfi vagy nő, ezt később az orvosszakértő állapította meg. A helyszínre több mentőt és egy mentőhelikoptert is riasztottak.
A középkorú férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy az életét már nem tudták. A másik kocsiban utazó fiatal nő súlyos hasi sérülést, egy középkorú nő pedig könnyebb sérüléseket szenvedett.
Úgy tudjuk, a 30-as éveiben járó áldozat mérnökként dolgozott és mindig körültekintően vezetett. A baleset idején az utat azonban esővíz borította be, emiatt csúszhatott meg a kocsi. A baleset pontos okát a rendőrség vizsgálja.
Korábbi tartalmak:
Egy ember meghalt, öten megsérültek, szörnyű baleset történt a 47-esen

Elhunyt dr. Kéri István

Elnyelt a föld egy autót a 16. kerületben, fotókon a meghökkentő baleset

Folytatódik a tavaszias idő, de jöhet zuhé is

Lebontotta a forgalomterelő oszlopokat, hogy előrébb jusson az M1-esen - videóval

Új fejlesztésekkel bővült a Gondosóra applikáció

Hihetetlen: 126 elfogatóparancsot adtak ki ellene 13 hónap alatt

Villanyoszlopnak csapódott egy autó Miskolcon - videó

Fotók érkeztek a súlyos balesetről az M5-ösön: kamion és vontató ütközött

Emelőkosárral vonultak a tűzoltók egy teraszhoz - váratlan fordulat lett a vége

Balesettel indult a kiskunhalasi motoros felvonulás, videón az ütközés pillanata

Kényszerleszállás történt egy baranyai focipályán - videóval

Vonattal ütközött egy motoros Tiszalöknél, ketten megsérültek