Szinte porig égett egy kamion az M5-ös autópályán - Fotók

Egy autókárpitokat szállító kamion vezetőfülkéje és vontatmánya gyulladt ki Pusztavacs közelében. Szinte semmi sem maradt a járműből.

Péntek délután kapott lángra egy kamion az M5-ös autópálya Szeged felé vezető oldalán, Pusztavacs közelében. Kigyulladt egy autókárpitokat szállító kamion vezetőfülkéje és vontatmánya - számolt be róla a katasztrófavédelem.

A tűz a rakomány mintegy nyolcvan százalékát érintette. Az esethez a dabasi, a monori, a ceglédi és a nagykátai hivatásos tűzoltókat riasztották.

2022. június 18. 10:25
A Tisza Párt gazdasági kabinetjének adóemelési terveire Szalai Piroska miniszterelnöki főtanácsadó közösségi oldalán...
Hiába tett meg mindent a nyáron Magyar Péter, hiába az országjárás, nem tudta növelni táborát. A Fidesz digitális ho...
Tímea először megrémült, majd szakemberhez fordult.
Ismét egy kamera buktatta le a perverz férfit.
Vascsővel, kalapáccsal, baltával és karddal verte rendszeresen a feleségét egy mezőkövesdi férfi. A nőt többször le ...
Sürgősségi műtétre volt szükségük az átvert betegeknek.
ARCCAL A BETONBA! - Videón a brutális rollerbaleset, életveszélyesen megsérült egy 13 éves kislány, miután elesett a...
family
Senki sem tudja, hogy pontosan miből él, mit csinál napközben és mit éjszaka, milyen az élete valójában Pumped Gabon...
family
Már nagyon hiányoltuk őket. Nézők kiéhezett tömege várta már, hogy újra egy fedél alá kerüljenek a Kincsvadászok szt...
family