Szexuálisan zaklatta barátja 5 éves unokáját

A férfi rendszeresen látogatta a kislányt és testvérét, valamint ajándékokat és édességet vitt nekik. 

Az 51 éves külföldön élő, de rendszeresen Magyarországra hazalátogató férfi többször felkereste barátját és az ő családját, a férfi két unokájának pedig látogatásai alkalmával ajándékokat, édességeket vitt. A kisgyermekekkel bizalmi kapcsolatot alakított ki, így az ötéves kislány és öccse is kötődött hozzá. 

A férfi 2021 első hónapjaiban többször megkérte a gyerekek édesanyját, hogy a kicsiket engedje el vele a boltba, vagy éppen ahhoz az ingatlanhoz, ahol itthon tartózkodása idején lakott, ezt a nő pedig meg is engedte.

Ebben az időszakban is előfordult, hogy a férfi a kislánnyal szexuális kapcsolatba került. Amikor 2021 áprilisában a nagyapával együtt megjelent a családnál és felajánlotta, hogy bemegy a hálószobában lévő gyermekekhez és elaltatja őket, ám ekkor szintén szexuális indíttatással fordult a kislányhoz. Az anya mintegy tizenöt perc elteltével maga is bement a szobába, és gyermeke viselkedését, valamint az ágyánál térdeplő vádlottat látva, a férfit azonnal kiküldte a helyiségből, majd elzavarta a házból.

A Veszprém Megyei Főügyészség a letartóztatásban lévő férfival szemben fegyházbüntetés kiszabását, a közügyek gyakorlásától, valamint minden olyan foglalkozástól és egyéb tevékenységtől történő végleges hatályú eltiltását indítványozta az ügyben eljáró Veszprémi Törvényszéknek, melynek keretében tizennyolc év alatti személy nevelését, felügyeletét, gondozását, gyógykezelését végezné vagy kiskorúval egyéb hatalmi, befolyási viszonyba kerülne – olvasható az ügyészség hivatalos oldalán.

 

A címlapfotó illusztráció

2021. december 15. 09:29
A Tisza Párt gazdasági kabinetjének adóemelési terveire Szalai Piroska miniszterelnöki főtanácsadó közösségi oldalán...
Hiába tett meg mindent a nyáron Magyar Péter, hiába az országjárás, nem tudta növelni táborát. A Fidesz digitális ho...
Tímea először megrémült, majd szakemberhez fordult.
Ismét egy kamera buktatta le a perverz férfit.
Vascsővel, kalapáccsal, baltával és karddal verte rendszeresen a feleségét egy mezőkövesdi férfi. A nőt többször le ...
Futótűzként járja be a világot egy felvétel, amin egy influenszer párost letarol egy terepjáró, miközben ők épp élőz...
family
Ahol a Liptai, Stohl és Tilla triumvirátus megjelenik, ott kő kövön nem marad. Már ami a jókedvet illeti. Megengedté...
family
Sorra jelentik be a hírességek, hogy jön a baba, szülők lesznek. Most épp Megyeri Csilláról derült ki, hogy anyuka l...
family
L.L. Juniort is ledöntötte a lábáról a veszélyes kór, nincs jól. Viszont villámgyorsan fel is kéne épülnie belőle, a...
family
VÉRFAGYASZTÓ - Brutális gázolás Budapesten, rendőrök elől menekülő férfit ütöttek el, métereket repült a levegőben, ...