Szex közben kapta rajta barátnőjét, gyilkosság lett a vége Putnokon

Féltékenységből ölte meg ismerősét Putnokon. Akkor végzett vele, amikor a barátnőjével félreérthetetlen helyzetben találta őket. Most elítélték.

Egy putnoki bérházban három éve novemberben ölték meg az ott lakó férfit. Agyonverték és késsel megvagdosták.

Később egy férfit vádolták meg a gyilkossággal. Kiderült, hogy az áldozat a gyilkos barátnőjét többször befogadta a lakásba és szexuális kapcsolat volt köztük. Ezt a gyilkos sejtette, ezért ismerősét többször megfenyegette. Erről az áldozat lánya telefonon beszélt a Tényeknek.

Elvileg egész nyáron azt kiabálta, hogy egyszer úgyis megöli. Hiába mondták keresztanyámék apának, hogy menjen el a rendőrségre, jelentse, ő úgy érezte, hogy hát nincs szükség rá

– mondta a lány.

A végzetes napon a gyilkos félreérthetetlen helyzetben találta a barátnőjét és a szállásadót. Dühében a meztelen férfit megütötte, barátnője pedig felöltözött és elfutott. A gyilkos ezután még tucatnyi ütést mért áldozatára, majd egy késsel megvagdosta és sorsára hagyta. A férfi órákat szenvedett a földön, majd meghalt. Gyilkosát márciusban ítélték el elsőfokon.

Életfogytig tartó szabadságvesztés büntetés.

Ebből a büntetésből feltételesen 35 év múlva szabadulhatott volna legkorábban. A gyilkos azonban fellebbezett és az ügy a debreceni ítélőtáblára került. Az utolsó szó jogán azt mondta, nagyon megbánta a gyilkosságot és egy utolsó esélyt kért.

A feltételes szabadságra bocsáthatóság legkorábbi időpontját 28 évben határozta meg a bíróság.

Vagyis az ítélőtáblán úgy döntöttek, hogy a férfi hét évvel korábban kerülhet ki a rácsok mögül, persze ehhez az is kell, hogy a fegyházban jól viselkedjen.

2024. szeptember 17. 07:55
A Békemenet sikeresebb és Orbán Viktor mondanivalója népszerűbb volt, mint kihívójáé – ismertette legújabb felmérésé...
Magyarországon a kormány egyedülálló családtámogatási rendszert épített ki az elmúlt években, több mint harmincféle ...
Fontos látogatáson vesz részt a magyar miniszterelnök hétfőn. Orbán Viktor XIV. Leó pápával és Giorgia Meloni olasz ...
Ha az Európai Unió Putyin letartóztatásáról beszél, azzal nem lehet véget vetni az orosz–ukrán háborúnak. Területi e...
Megdöbbentő videón, ahogy az autópályára zuhant egy mentőhelikopter Sacramentóban, az Egyesült Államokban. Csak a sz...
Menekülés közben a párizsi reptéren fogták el a Louvre egyik ékszertolvaját. A férfi Algériába akart menekülni, azót...
Felhőszakadás és heves jégeső csapott le szombaton sok helyen az országban. Bugyi és Albertirsa utcái kifehéredtek a...
Vonaton fosztotta ki az áldozatát egy rabló Miskolcnál, azzal fenyegette az utast, hogy megkéseli, ha nem adja oda n...
Centiken múlt, hogy nem ütközött egy utasokkal teli busszal egy autós Budapesten az Üllői úton, a sokkoló szabálytal...