Súlyos sérülést okozó, megvadult kutyát lőttek le Keszthelyen

A rendőrök lőttek le vasárnap Keszthelyen egy megvadult kutyát, miután megtámadott egy nőt - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

A kutya egy udvaron harapta meg többször is azt a nőt, akire ideiglenesen rábízták. A rendőrséget a mentők értesítették, mert a megvadult állat miatt nem tudták ellátni az erősen vérző sérültet.

A helyszínre érkező rendőrök sem tudták megfékezni a kutyát, ezért a körülmények mérlegelése után két célzott lövéssel leterítették - írták. A kutya elpusztult, a lövések személyi sérülést nem okoztak.

A mentők a súlyosan sérült nőt kórházba vitték.

A címlapfotó illusztráció (police.hu)

2021. május 10. 06:19
A menedzsmentje úgy megijedt, hogy törölte a videót.
Az Indonézia keleti részén fekvő Flores szigeten kitört a Lewotobi Laki-Laki tűzhányó, amely az indonéz vulkanológia...
Már több ezren menekültek Mianmarból a szomszédos Indiába a mianmari junta ellen harcoló két fegyveres csoport közöt...
Saját autójában bukkantak rá a holttestére.
Szerintetek Franciaországban is van egy olyan pojáca, mint Magyar Péter? – tette fel a kérdést közösségi oldalán sze...
A büfések megélhetését veszélyezteti az óriási pusztítás.
Az egész ország területén elérhetővé váló Otthon Start Program fiatalok tízezreinek nyújt érdemi segítséget az első ...
A viharos időjárás ellenére is folyamatosan javul az áramellátási helyzet, a szakemberek továbbra is kitartóan végzi...
Az évtized vihara tarolta le az országot.