
Titokzatos óriás szelte át az eget Kecskemét felett
Nem menekülnek a szabálytalankodó soförők a Veszprém megyei rendőrök elől, ugyanis új módszerrel szűrik ki őket a forgalomból.
Városlődnél, a 8-as főúton elsődlegesen a záróvonalnál előzőket figyelték árgus szemekkel a levegőből, ám más csínytevés sem kerülte el a figyelmüket – írta szombaton a police.hu.
Drónok segítségével beazonosítottak minden szabályszegőt az egyenruhások, majd kivétel nélkül rögtön megállították őket, s intézkedtek velük szemben.
Hasonló akciókra – főleg a balesetveszélyes szakaszokon - ezután is lehet számítani, ezért érdemes betartani a szabályokat, ugyanis nem látni a volán mögül, mikor érnek tetten.
A címlapfotó illusztráció: Shutterstock

Titokzatos óriás szelte át az eget Kecskemét felett

Navracsics Tibor: a kormány 3,5 milliárd forinttal segít hét városnak

Épülnek a napelemparkok, egyre több tárolóra van szükség

Megrázó eset egy budapesti uszodában: A víz alatt egy hároméves kisfiút találtak

Hegyi Zsolt: 2029-re megújul a szentendrei HÉV

Hétvégétől olcsóbb lesz a üzemanyag Magyarországon, de nem mindenkinek

Döbbenetes létesítményre bukkantak a föld alatt Baranya vármegyében, ellepték a rendőrök a helyszínt

Drámai eset a Szent István-bazilikánál, a karácsonyi vásáron ledermedt a tömeg

Megtalálták az autista kisfiút, aki meztelenül rohant ki egy alsólajosi házból

12 centiméteres hótakaróval ébredt az egyik legszebb magyar vidék, gyönyörű fotók készültek

Ránk rúgja az ajtót a tél, figyelmeztetést adtak ki

Brutális állatkínzás Kecskeméten: összevesztek, majd a nyúl repült az erkélyről