
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
A rendőrségre péntek délután érkezett a bejelentés, miszerint Velencén, a Tópart utcában két 20 év körüli férfi őrizetlenül hagyott telefonokat lopott el a strandról. A bejelentő a rendőrök kiérkezéséig követte a fiatalokat, akik a helyszínen megjelent egyenruhások láttán futásnak eredtek. Egyikőjüket a járőrök utolérték és elfogták, nála az ellopott két készüléket meg is találták - írta a police.hu.
A 19 éves budapesti férfit a rendőrségre előállították. Társa felkutatására céljából nyomkövető kutyát is bevetettek a rendőrök, azonban rövid idő elteltével a 17 éves szintén budapesti fiú önként jelentkezett a kapitányságon. Velük szemben az eljárást a Gárdonyi Rendőrkapitányság folytatja le.

Fotó: police.hu
A rendőrség a nyári turisztikai idényben fokozott figyelmet fordít az idegenforgalmi szempontból frekventált területek biztonságának megóvására, a bűncselekmények és a szabálysértések megelőzésére, felderítésére.
A turisták és a lakosság biztonságérzetének erősítése érdekében a rendőrök aktív közterületi jelenléttel garantálják a gyors, szakszerű, kulturált reagálást a bekövetkezett eseményekre, valamint a bűnözés elleni hatékony fellépést.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen