
Kiemelt razzia kezdődik az utakon
A gázra lépett és szándékosan elütötte felesége szeretőjét egy férfi Múcsonyban. Erről egy megdöbbentő térfigyelő kamerás felvétel is készült. Jól látszik, hogy a kocsija mellett álló áldozatot az ámokfutó nekipréselte az autónak, amiről darabok szakadtak le, akkora erővel csapódott neki a férfi teste. A gázoló majdnem megölte, állítólag azért, mert viszonya volt a feleségével. Az áldozat azután állt félre, hogy meglátta haragosa kocsiját az úton.
Hétfőn játszották le a bíróságon a sokkoló videót, amin az is kivehető, hogy a gázolás után sem állt le a sofőr. Kiszállt és üldözőbe vette bicegve menekülő áldozatát, majd egy viperával kezdte el ütni a fejét.
A felvételen látszik, hogy a kis híján megölt áldozat többször is a karjához kapott fájdalmában. Korábban személyesen beszélt a Tényeknek a borzalmakról.
Súlyosan megsérültem, a két lábamon zúzódások keletkeztek, a könyököm eltört, ripityára tört, platinázva volt. Nem tudom kihajtani teljesen a kezemet
– mondta korábban.
Nyugodtan ülve nézte végig a felvételeket az emberölés kísérletével vádolt férfi. A tárgyaláson elhangzott, hogy a szándékosság egyértelmű a videó alapján.
A vádlott ügyvédje azzal érvelt, hogy az áldozat sérülései nem az elgázolása miatt keletkeztek, hanem a verekedés közben.
Ezért most igazságügyi közlekedési és orvosszakértőket vonnak be az ügybe, akik elemzik a felvételt és a sérüléseket.
A vádlott akár 20 évre is börtönbe kerülhet.

Kiemelt razzia kezdődik az utakon

Videón, ahogy tüzet okád egy kémény a kazincbarcikai éjszakában

27 évesen meghalt Soltész Gréta

Elítélték a kegyetlen magyar gyilkost Ausztriában

Holttestet találtak Szegeden, rejtélyes tragédia rázta meg a helyieket

Szennyezettség miatt vonták ki a népszerű márka tápszereit a forgalomból

Szürke hétvége a küszöbön: Változékony napok előtt állunk

Egressy Mátyás eltűnése: Elkeserítő hír érkezett

Egyetlen figyelmetlen mozdulat okozott maradandó fogyatékosságot egy gyömrői kocsmában

Péntektől kézbesítik a februári dupla és a 14. havi nyugdíj első negyedét

Több nap után meztelenül találtak rá egy férfire Nógrádban, megrendítő látvány fogadta a rendőröket

Dunai hajóbaleset - Megkezdődött az új elsőfokú büntetőper