
Meghalt Németh Erzsébet
Borzasztó esetről számolt be a nagykőrösi Anita Állatmentő Egyesület múlt vasárnap, amely már alapból egy szomorú kutatással kezdődött.
A helyi polgárőrök egy idős nőt kerestek az erdőben, aki kutyájával együtt tűnt el, végül egy teljes kutyacsaládra bukkantak. Az aknában fekvő anyakutyát már ették a bogarak, mellette pedig négy kölyökkutya hevert.
A polgárőrök egyből riasztották az állatmentőket, akik sikeresen kiszabadították az állatokat és a gondozásukba vették őket.
Az idős nő végül kutyájával együtt előkerült, azonban a talált anyakutyát sajnos nem sikerült megmenteni, így kétséges a kölykök túlélése, ugyanis a pótanya nem fogadta el őket.
Az állatorvosok szerint el kellene altatni a kölyköket, az állatmentő egyesület azonban továbbra is küzd értük.

Meghalt Németh Erzsébet

Gázóra mellett gyulladt ki egy autó Mezőhegyesen

Szörnyű emberölés történt Letkésen

Betonmixer gázolt halálra egy nőt Egerben

Fotók érkeztek, tűz ütött ki egy debreceni gyárban

A pezsgődurrantással indul az új otthontámogatási program, a kereslet és a kínálat is felfuthat januárban

Tapétavágó késsel támadt, majd zsineggel ölt szabadulása másnapján

Új korszak az energiaellátásban

Életveszélyesen driftelt egy fiatal BMW-s Tapolcán, majd rombolt

Két halálos tűzeset is volt az éjszaka

A 13 éves Ádám küzdött anyukája életéért

Nemi erőszak és gyilkosság után Muki a nővérét sem kímélte, most újra bíróság előtt